Mariusz Pudzianowski natychmiast odpowiedział na wyzwanie. To będzie hit!

Eddie Hall, były mistrz świata strongmanów, wygrał swój pierwszy pojedynek w formule MMA. Na piątkowej gali World Freak Fight League w Blackburn pokonał dwóch rywali. Po zwycięstwie od razu wskazał, z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej potyczce. Padło na Mariusza Lewandowskiego. - Ma już 20 lat doświadczenia w tej grze, nadal jest bardzo silnym i mocnym skurczybykiem - wyjaśnił. Na odpowiedź "Pudziana" nie trzeba było długo czekać.

Eddie Hall to były mistrz świata siłaczy. Brytyjczyk zasłynął z tego, że w 2017 roku podniósł 500 kilogramów. Po zakończeniu kariery siłacza postanowił spróbować swoich w MMA. W piątek, 7 czerwca zadebiutował w walce przeciwko braciom Neffatii i spisał się znakomicie.

Zobacz wideo Ależ słowa Mai Strzelczyk o reprezentancie Polski! "Już jest objawieniem"

Pojedynek ten została przerwany w trzeciej rundzie, a Halla uznano za zwycięzcę - W trzeciej rundzie Eddie Hall podkręcił tempo i zaczął wyprowadzać jeszcze więcej ciosów. W pewnym momencie podniósł jednego ze swoich rywali i rzucił nim o podłogę. Później walka została przerwana, a Brytyjczyk mógł cieszyć się ze swojego pierwszego zwycięstwa - tak opisywaliśmy to starcie.

Mariusz Pudzianowski odpowiedział na wyzwanie Eddiego Halla. Jego słowa nie zostawiają wątpliwości

W rozmowie po walce Hall rzucił wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu. - Chciałbym się zmierzyć z Mariuszem Pudzianowskim. Ma już 20 lat doświadczenia w tej grze, nadal jest bardzo silnym i mocnym skurczybykiem - powiedział, cytowany przez bloddyelbow.com.

- Myślę, że fani chcą zobaczyć pojedynek "Najsilniejszego Człowieka Świata" z "Najsilniejszym Człowiekiem Świata". Jeśli ktoś położy na stole odpowiednią umowę, to wiem, że Mariusz ją przyjmie. Zawsze wysyła mi w prywatnych wiadomościach emotikony związane z walkami, więc może teraz jest czas, aby doszło do naszego starcia - dodał.

Słowa Brytyjczyka dotarły do Polaka, a jego reakcja z pewnością ucieszy kibiców. - Chętnie - odpisał krótko Pudzianowski w mediach społecznościowych. Na tym jednak nie poprzestał, bo później udostępnił na Facebooku artykuł związany z wyzwaniem i dodał wymowny opis. - Jestem gotowy. Kiedy??? Dawaj w każdej chwili!!! - napisał na Facebooku.

Jako zawodnik MMA Mariusz Pudzianowski stoczył w sumie 27 walk - 17 wygrał, dziewięć przegrał, a jedna została uznana za nieodbytą. 26 z 27 walk stoczył na galach organizowanych przez KSW. Ostatni z nich odbyła się w czerwcu zeszłego roku, gdy przegrał z Arturem Szpilką.

Czy dojdzie do pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Eddiem Hallem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.