Marcin Najman w sobotę zakończy sportową karierę! Gdzie oglądać galę FAME MMA 8? Jak wykupić PPV? Transmisja, stream online

W sobotę 21 listopada odbędzie się gala FAME MMA 8. Jedną z najważniejszych walk wieczoru będzie pojedynek Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. "El Testosteron", starciem z "Don Kasjo" zakończy sportową karierę. Jak wykupić usługę PPV i gdzie oglądać galę?

Listopadowa gala będzie ósmą galą organizacji FAME MMA. Ta ósma gala będzie jednak wyjątkowa - właśnie na niej ostatnią walkę w karierze stoczy bowiem Marcin Najman. 41-latek starciem z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim pożegna się z oktagonem.

Zobacz wideo Główna różnica między Lewandowskim i Brzęczkiem. "Nadają na innych falach"

Gala odbędzie się bez udziału publiczności. Poza Najmanem i "Don Kasjo" w karcie walk znaleźli się m.in. influencerzy Marcin Dubiel i Kacper Blonsky, raper Michał "Sobota" Sobolewski czy Filip "Filipek" Marcinek. Walczyć będzie także Piotr "Bestia" Piechowiak, znany z jednej z poprzednich gali.

Conor McGregorOficjalnie: Wielki powrót McGregora do oktagonu! UFC potwierdziło termin jego kolejnej walki

Karta walk "Fame MMA 8":

Walka wieczoru:

  • Kacper „Blonsky” Błoński - Marcin Dubiel

Karta główna:

  • Marcin „El Testosteron” Najman - Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (walka odbędzie się na zasadach boksu, w małych rękawicach)
  • Michał „Sobota” Sobolewski - Filip „Filipek” Marcinek
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka - Amadeusz „Ferrari” Roślik (walka odbędzie się na zasadach kickboxingu)
  • Paweł „Tybori” Tyburski - Gabriel „Arab” Al-Sulwi
  • Piotr „Szeli” Szeliga - Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Kamila „Zusje” Smogulecka - Dagmara Szewczyk
  • Patryk „Mortalcio” Baran - Mariusz „Hejter” Słoński
  • Piotr Pająk - Alan „Alanik” Kwieciński (walka odbędzie się na zasadach kickboxingu)
  • Gamou Fall - Maciej „Szewcu” Szewczyk

Nurmagomiedow zdradził swoje plany na przyszłość. Nurmagomiedow zdradził swoje plany na przyszłość. "Potrzeba jakiegoś celu, motywacji"

Fame MMA 8. Gdzie transmisja, stream online? Jak wykupić PPV?

Gala Fame MMA 8 rozpocznie się o 19:30. Transmisja będzie dostępna na stronie famemma.tv. Cena za wykupienie usługi "pay per view" wynosi 19,99 zł. W tej ceni płaci się za galę w HQ i 48-godzinny dostęp do gali po jej zakończeniu. Można też wykupić wersję za 24,99 zł. Wtedy otrzymuje się dostęp do transmisji w HD i 7-dniową możliwość odtwarzania do po jej zakończeniu oraz dodatki przygotowane przez organizatorów.

Popek - Burneika. KSW 39Popek zdradził, ile zarobił w KSW. Oszałamiająca kwota! "Chcą oglądać pociętą mordę"