Euro 2016. Grosicki: było dużo kibiców, więc spróbowałem dośrodkowania krzyżakiem

- We wtorek na treningu było dużo kibiców i dziennikarzy, więc spróbowałem dośrodkowania krzyżakiem. Angel di Maria z Paris Saint-Germain kopie w ten sposób co drugą kolejkę. Nie robię jednak tego na pokaz, spróbuję tego zagrania tylko, jeśli pomoże drużynie - mówił na konferencji prasowej reprezentant Polski w piłce nożnej Kamil Grosicki

- W Juracie korzystaliśmy z wolnego czasu, tutaj przyjechaliśmy pracować i odpoczywać. Coraz bardziej czuć, że zbliża się wielka impreza, ale w tej chwili musimy myśleć o sparingach z Holandią i Litwą, po których selekcjoner wybierze ostateczną kadrę na turniej - mówił w środę Grosicki.

- Przed Euro 2016 odbędę kilka lekcji z trenerem mentalnych, chcę być przygotowany do turnieju nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychicznym - dodał.

- We wtorek na treningu było dużo kibiców i dziennikarzy, więc spróbowałem dośrodkowania krzyżakiem. Angel di Maria z Paris Saint-Germain kopie w ten sposób co drugą kolejkę. Nie robię jednak tego na pokaz, spróbuję tego zagrania tylko, jeśli pomoże drużynie - zapewniał zawodnik Stade Rennais.

- Wszystkie mecze naszych rywali przed Euro obejrzymy na żywo. Materiał o rywalach jest kompletny, będziemy go aktualizowali po kolejnych meczach - przekonywał odpowiedzialny za rozpracowywanie przeciwników Hubert Małowiejski.

- Irlandia Północna nie ma w składzie gwiazd, ale wygrywając grupę pokazali, że ich siłą są kolektyw, atmosfera, przygotowanie fizyczne. Dla nich sam awans na ME był wielkim sukcesem, wszystko, co ugrają we Francji, będzie tylko plus - dodał.

Niemieccy piłkarze z młodości na Kinder Czekoladach [ZDJĘCIA]

Czy Polska wyjdzie z grupy na Euro 2016?
Więcej o: