Boks. Saleta: Adamek boksował bez pomysłu

Były mistrz Europy wagi ciężkiej Przemysław Saleta po obejrzeniu zwycięskiego dla Tomasza Adamka pojedynku z Michaelem Grantem stwierdził, że plany "Górala" dotyczące walki z braćmi Kliczko już na początku przyszłego roku powinny zostać odłożone o co najmniej kilka miesięcy. Adamek po ciężkich dwunastu rundach wypunktował dziś w nocy Granta, ale zdaniem Salety w występie pięściarza z Gilowic można było zauważyć wiele błędów.

Walka Adamek - Grant na zczuba.tv

- Przede wszystkim Tomek boksował chaotycznie. Nie było pomysłu na to, jak zniwelować przewagę warunków fizycznych i siły Granta. Tomek pierwszy raz w karierze walczył z kimś tak wysokim i przekonał się, że to zupełnie inna bajka. Adamek bardzo chaotycznie wpadał z ciosami, Grant odganiał się od niego i to Adamek był tym, który tracił potem równowagę. Ten pojedynek pokazał, że na braci Kliczko jest dla Tomka jeszcze zdecydowanie za wcześnie - powiedział Saleta.

Póki co nie wiadomo oficjalnie, kiedy po raz kolejny wyjdzie do ringu Adamek. Niedawno promotorka Polaka Kathy Duva podała w tym kontekście datę

6 listopada, ale kto wie, czy po wyczerpującym boju z Grantem plany te nie ulegną zmianie.

Jak Grant tak pobił Adamka, to co z nim zrobią bracia Kliczko?  ?

Więcej o: