Boks. "Skorpion" rozpoczął przygotowania do walki ze "Snarą"

Krzysztof Cieślak rozpoczął już przygotowania do swojego trzeciego w tym roku profesjonalnego startu, zaplanowanego na 10 października w Łomiankach.

Popularny "Skorpion" skrzyżuje tam rękawice z jednym z najbardziej doświadczonych polskich zawodowców Dariuszem Snarskim. Pięściarz współpromowany przez grupy Babilon Promotion oraz KnockOut Promotions przed pojedynkiem ze "Snarą" będzie trenował pod okiem szkoleniowca warszawskiej Legii Łukasza Landowskiego.

- Przez ostatnie kilka miesięcy praktycznie nic nie robiłem. Od kilku tygodni zacząłem trochę chodzić na siłownię i obijać worek, ale dopiero teraz zaczynamy poważne zajęcia na sali. Na razie jestem jeszcze ociężały, nie czuję jeszcze formy, ale do walki pozostało kilka tygodni. Miałem sporo przerwy, ale nie nabrałem zbyt wielu kilogramów. Najważniejsze jest teraz, żeby odzyskać szybkość i dynamikę - mówi Cieślak, dla którego październikowy pojedynek będzie pierwszym występem od czasu jedynej porażki w zawodowej karierze, poniesionej w maju przeciwko Felixowi Lorze.

- Nie będę krzyczał, że na pewno wygram. Po prostu pokażę swoją wyższość w ringu. Zawsze po naszych wspólnych sparingach z Darkiem ludzie mówili, że jestem zdecydowanie lepszy od niego, więc teraz nie powinno być inaczej. Myślę, że wygram tę walkę - zapowiada "Skorpion".

Stawką starcia Cieślaka ze Snarskim będą pasy Międzynarodowego Mistrza Polski oraz WBC Baltic wagi lekkiej.

Więcej informacji o boksie w serwisie ringpolska.pl ?

Więcej o: