Jest nagranie skandalicznego zachowania Artura Szpilki na gali w Pionkach [WIDEO]

Artur Szpilka wywołał skandal podczas gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach. Pięściarz opluł kibica, który szyderczo krytykował jego karierę. W mediach już pojawiło się nagranie dyskusji zawodnika z fanem.

Artur Szpilka pojawił się na gali Tymex Boxing Night 12 w roli gościa. Spokojnie walk innych pięściarzy jednak nie oglądał. Zamiast tego wywołał skandal, opluwając internautę parodiującego go w mediach społecznościowych. Konkretnie chodzi o internautę, który na Twitterze założył profil o nazwie "Ajtuj Szminka". Twitterowicz znany był z mocno szyderczych wpisów pod adresem Szpilki.

Artur Szpilka opluł kibica. Jest nagranie fragmentu dyskusji

Kilka godzin po tym, jak o wydarzeniach poinformowano w mediach społecznościowych, w sieci pojawiło się wideo przedstawiające fragment dyskusji Szpilki z kibicem. 

 

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że Szpilka zaatakował niewinną osobę. Mężczyzna, do którego miał pretensje podczas piątkowej gali, rzeczywiście prowadzi wspomniane konto na Twitterze. Za jego pośrednictwem nigdy nie obrażał on jednak rodziny pięściarza, co zarzucał mu Szpilka. Czegoś takiego dopuścił się właściciel profilu "Ajtuj Szpilka" na Facebooku, który jest zupełnie inną osobą.

- Prawda. Chciałem spokojnie pogadać - napisał na Twitterze mężczyzna, który prowadzi profil "Ajtuj Szminka". W innym wpisie dodał: - Artur przystawił sobie krzesło, rzucił parę bluzgów i splunął raz. Później drugi. A jeszcze potem kolejna zje**a.

Skandaliczne zdarzenie zostało również zauważone przez reportera TVP Sport, Sebastiana Parfjanowicza, a także dyrektora wspomnianej telewizji. - Kolejny pokaz wielkiej klasy. Zachwycajmy się dalej pieskami - napisał pierwszy, nawiązując w ten sposób do zdjęć i filmików z psem Szpilki, publikowanych przez boksera w internecie. - Dzisiaj po raz kolejny została przekroczona granica żenady. Szkoda, że zawsze ten sam - dodał Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport.

Przeczytaj także:

Więcej o: