Floyd Mayweather podsyca plotki o powrocie na ring. "Wkrótce wskoczę do mojego odrzutowca"

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO), który w 2017 roku zakończył pięściarską karierę, właśnie zasugerował, że może wrócić na ring. I to jeszcze w tym roku!

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) zakończył karierę w 2017 roku, ale jeszcze w 2018 roku stoczył pokazowy pojedynek za 10 milionów dolarów z Tenshinem Nasukawą. Teraz znowu podsyca ciekawość kibiców i zapowiada, że być może jeszcze w tym roku znów pokaże się kibicom w podobnym pojedynku.

Zobacz wideo

Floyd Mayweather apeluje do swoich fanów. "Bądźcie czujni"

- Wkrótce wskoczę do mojego odrzutowca i polecę do Tokio na spotkanie z moimi partnerami z Rizin [japońska federacja sztuk walki, która w 2018 roku organizowała pojedynek Mayweathera z Nasukawą]. Bądźcie czujni, być może coś ciekawego jeszcze w tym roku się wydarzy - stwierdził Mayweather, który opublikował na Instagramie krótkie wideo z sali treningowej.

Atmosferę i pewną narrację niedopowiedzenia podsyca dodatkowo występujący w kategorii super średniej Denis Douglin (22-7, 14 KO). - Floyd zadzwonił do mnie o pierwszej w nocy i powiedział: "Wpadaj na salę, mam ochotę posparować". Oczywiście zgodziłem się, zrobiłbym to nawet gdyby zadzwonił o czwartej w nocy. To zaszczyt, przecież on był i jest najlepszym zawodnikiem naszej ery - stwierdził Douglin.

"Bardzo chciałbym osobiście zobaczyć jego rewanż z Mannym Pacquiao"

I dalej opisywał spotkanie z Mayweatherem. - Po trzeciej rundzie powiedział mi: "Będziemy sparować dopóki się nie wycofasz". Odparłem, że nigdy się nie poddaję. Usłyszałem "OK, zobaczymy". I sparowaliśmy już potem bez żadnej przerwy 35 minut. Floyd nie jest jeszcze stary i wciąż bije naprawdę mocno. Dużo się od niego nauczyłem. Nie zranił mnie, ale też ważyłem ponad dziesięć kilogramów więcej niż on. Nie wiem, czy zamierza jeszcze toczyć oficjalne walki. Wiem natomiast, że jeśli tego zechce, to będzie dobrze przygotowany i gotowy do takiego powrotu. Bardzo chciałbym osobiście zobaczyć jego rewanż z Mannym Pacquiao.

Mayweather to były mistrz świata federacji WBC, WBA i WBO w wadze półśredniej. Na zawodowych ringach stoczył 50 walk, żadnej nie przegrał, nokautował 27 razy. Więcej o jego karierze i powrocie na ring przeczytasz na bokser.org.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: