Artur Szpilka opluł kibica! Skandal na gali boksu. "Przekroczona granica żenady"

Do skandalicznej sytuacji doszło na gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach. Według relacji świadków Artur Szpilka opluł kibica, który na Twitterze szyderczo krytykował karierę pięściarza. Do sprawy odniósł się nawet dyrektor TVP Sport.

Na gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach doszło do wielkiego skandalu. Na imprezie pojawił się Artur Szpilka, który opluł internautę, parodiującego go w Internecie. Konkretnie chodzi o internautę, który na Twitterze założył profil o nazwie "Ajtuj Szminka". Twitterowicz znany był z mocno szyderczych wpisów pod adresem Artura Szpilki.

Zobacz wideo

- Prawda. Chciałem spokojnie pogadać - napisał na Twitterze mężczyzna, który prowadzi profil "Ajtuj Szminka". W innym wpisie dodał: - Artur przystawił sobie krzesło, rzucił parę bluzgów i splunął raz. Później drugi. A jeszcze potem kolejna zje**a.

Skandaliczne zdarzenie zostało również zauważone przez reportera TVP Sport, Sebastiana Parfjanowicza. 

Sprawę skomentował również dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski. - Dzisiaj po raz kolejny została przekroczona granica żenady. Szkoda, że zawsze ten sam... 

Do sprawy odniósł się sam Szpilka, który na Twitterze napisał: Spokojnie rozmawialiśmy. Zapytałem Cię, czemu ubliżasz mi i mojej rodzinie w internecie. Powiedziałeś, że jest wolność słowa. Nie uderzyłem cię, bo jesteś jak ogryzek. 

W walce wieczoru Marcin Siwy w pierwszej rundzie pokonał Kamila Bodziocha w bezprecedensowej walce, która została wymyślona przez użytkowników polskiego Twittera. To właśnie do Siwego trafił niecodzienny pas -"Polish Twitter Federation". Głównym pomysłodawcą tej walki był właśnie profil "Ajtuj Szminka".

Przeczytaj także:

Więcej o: