Boks. Mariusz Wach poznał rywala! Znany z mocnego ciosu i dopingu Erkan Teper

Wszystko się wyjaśniło. Wiemy już, z kim Mariusz Wach (32-2, 17 KO) skrzyżuje rękawice 18 marca w Lipsku. Naprzeciw Polaka stanie były mistrz Europy wagi ciężkiej, znany z mocnego ciosu, ale i... dopingu, Niemiec Erkan Teper (16-1, 10 KO).

Specjalny serwis o boksie: bokser.org

Wach co prawda został ogłoszony obowiązkowym pretendentem dla nowego mistrza Europy, ale wybrał inną drogę i spotka się z groźniejszym przeciwnikiem niż Agit Kabayel i za lepsze pieniądze.

Co prawda oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma, lecz taką informacje podają już niemieckie strony, podając się na źródła zbliżone do samego Tepera. W najnowszym rankingu federacji WBC Wach zajmuje wysokie dziewiąte miejsce. W przeszłości Teper dwukrotnie wpadł na dopingu. Wachowi zresztą również raz udowodniono taką wpadkę. Kto wygra, ten zbliży się do walki o najwyższe trofea. Powinno być ciekawie!

Mariusz po porażce z Aleksandrem Powietkinem pod koniec 2015 roku w zeszłym wystąpił tylko raz. W maju wypunktował Marcelo Luiza Nascimento, lecz zaboksował grubo poniżej swoich realnych możliwości oraz oczekiwań. Żeby pokonać Tepera na pewno będzie musiał pokazać znacznie więcej...

Zobacz wideo

Najseksowniejsze zawodniczki MMA! [ZDJĘCIA]

Więcej o: