HUBLOT - prawie dwie dekady jako Mistrz Światowej Piłki Nożnej

W 2006 roku luksusowa marka zegarków HUBLOT, dostępna w ofercie W.KRUK, rozpoczęła swoją współpracę z piłką nożną, promując sport pod hasłem "HUBLOT Loves Football". Od 2008 roku HUBLOT jest częścią UEFA Euro, a tegoroczna edycja to ich piąta z rzędu współpraca z tym turniejem. Ikoniczna tablica sędziowska w kształcie zegarka HUBLOT Big Bang sygnalizuje zmiany zawodników i odlicza czas gry, a specjalnie zaprojektowane zegarki są noszone przez sędziów podczas meczów. Dzięki ambasadorowi Kylianowi Mbappé oraz przyjaciołom marki, takim jak Marcel Desailly, Didier Deschamps czy Luis Figo, HUBLOT odgrywa kluczową rolę w piłce nożnej, dumnie prezentując się podczas rozgrywek podziwianych przez miliony fanów na całym świecie.

Czy Kylian Mbappé będzie Bohaterem UEFA EURO 2024™?

W ostatnich sekundach, gdy zegarek HUBLOT Big Bang e Gen3 odmierza czas, Kylian Mbappé zachwyca na boisku, unikając obrońców, aby strzelić zwycięskiego gola w ostatniej chwili! Ten film zrealizowany w ramach najnowszej kampanii szwajcarskiej marki, zanurza się w skupiony umysł francuskiego kapitana, oddając pasję, jaką HUBLOT dzieli z piłką nożną. Na nadgarstku Kyliana Mbappé znajduje się Big Bang e Gen3 UEFA EURO 2024TM, prawdziwy game-changer na boisku i poza nim, który z niezwykle imponującą technologią po raz kolejny zrewolucjonizował rynek luksusowych czasomierzy.

Materiał promocyjny

Zegarek HUBLOT Big Bang e Gen3 UEFA EURO 2024™

Zegarek HUBLOT Big Bang e Gen3 UEFA EURO 2024™ doskonale wpisuje się w kod zegarmistrzowski kolekcji Big Bang. Koperta o średnicy 44 mm wykonana z tytanu posiada konstrukcję warstwową, wymyśloną przez HUBLOT w 2005 roku. Szkiełko z szafiru jest wysoce odporne na zarysowania, a gumowy pasek z zatrzaskowym zapięciem umożliwia jego  łatwe zapinanie i wymianę dzięki opatentowanemu systemowi One Click. Zagrek HUBLOT Big Bang z niezwykle imponującą technologią mieści procesor Qualcomm® Snapdragon WearTM 4100+, zapewniający mu przewagę nad wszystkimi innymi zegarkami z funkcją connected. Czasomierz ten posiada 8 różnych czujników oraz łączność GPS, Bluetooth, Wi-Fi i NFC, służącą do bezdotykowych płatności. Może być on sparowany zarówno z telefonem Android, jak i Apple iPhone, a dzięki funkcji zmiany tła ekranu oraz paska w mgnieniu oka dostosowuje się do kolorów ulubionych drużyn piłkarskich.

Zegarki HUBLOT dostępne są w stacjonarnej i internetowej ofercie W.KRUK. Czasomierze marki znaleźć można na stronie – wkruk.pl.

Materiał promocyjny PR marki HUBLOT.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.