Asseco Resovia zaprezentowała się kibicom [DUŻO ZDJĘĆ]

Tłumy fanów przywitały mistrzów Polski w sobotę w Galerii Rzeszów. Siatkarze Asseco Resovii po raz pierwszy w komplecie zaprezentowali się swoim kibicom. Od środy natomiast ruszają już z walką o punkty i tytuły.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Fani Asseco Resovii jak zwykle nie zawiedli i tłumnie pojawili się w sobotę w Galerii Rzeszów, gdzie już tradycyjnie odbyła się prezentacja nowego zespołu mistrzów Polski. Nowego, bo w porównaniu z poprzednim sezonem w ekipie prowadzonej przez trenera Andrzeja Kowala doszło do kilku zmian. Pojawili się w niej Bartosz Kurek, Aleksander Śliwka, Damian Wojtaszek, Amerykanin Thomas Jaeschke, Francuz Julien Lyneel i Ukrainiec Dmytro Paszycki. I na nich chyba najbardziej czekali kibice. Ale wszyscy siatkarze zostali gorąco przyjęci i nagradzani oklaskami.

Oprócz samej prezentacji zespołu były pokazy tańca, konkursy dla kibiców, a także czas na zdobycie autografu czy zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia ze swoimi idolami. I wielu kibiców skwapliwie skorzystało z tej możliwości. Całość uświetnił jeszcze występ Donatana & Cleo.

Niestety po prezentacji w galerii nie odbył się planowany wcześniej mecz kontrolny w hali Podpromie. Jak już informowaliśmy rzeszowski klub był zmuszony odwołać kilka dni temu ten wewnętrzny sparing ze względu na urazy w zespole. Na szczęście większość z nich nie jest zbyt groźna i Asseco Resovia w mocnym składzie będzie mogła rozpocząć sezon.

A już w środę rzeszowian czeka pierwszy sprawdzian i walka o pierwsze trofeum. W Poznaniu mistrzowie Polski zagrają z Lotosem Treflem Gdańsk w meczu o Superpuchar Polski. Dwa dni później natomiast rozpoczną zmagania w PlusLidze od meczu z AZS-em w Częstochowie.

Dream team w Asseco Resovii? Oto skład mistrzów Polski [FOTO]

 

Asseco ResoviaAsseco Resovia PATRYK OGORZAŁEK

Więcej o: