Mecz Osasuna - Deportivo La Coruna. Gdzie obejrzeć, 30 kwietnia? Transmisja w TV

Osasuna zmierzy się z drużyną Deportivo La Coruna w ramach rozgrywek La Liga. Spotkanie zacznie się o godz. 12:00. Relacja TV w Eleven Extra. Jaki wynik będzie tym razem? Relację online z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS. Brak legalnych streamów do tego zdarzenia.

Osasuna - Deportivo La Coruna to mecz 35. kolejki La Liga. We wcześniejszym spotkaniu lepszy okazał się zespół Deportivo La Coruna i pokonał przeciwników 2:0. Czy uda im się wygrać ponownie? Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację Eleven Extra. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego meczu.

Osasuna jest na 20. miejscu w La Liga i ma 18 punktów. Deportivo La Coruna znajduje się w tabeli 4 miejsca wyżej zdobywając 13 punktów więcej. La Liga: Osasuna - Deportivo La Coruna na żywo / 30.04.2017 godzina 12:00. Transmisja TV: Eleven Extra. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Deportivo La Coruna 2:0 Osasuna (18-12-2016), rozgrywki: La Liga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli rywale. Osasuna 7 maja zmierzy się z drużyną Valencia. Dalej ich przeciwnikiem będzie Granada. 7 maja na drodze gości stanie Espanyol. Późniejszym rywalem będzie Villarreal.