Tak z Superpucharu cieszy się Skra Bełchatów

"Ej Wrona, ile będziesz trzymać ten puchar, daj już".

Zaksie Kędzierzyn Koźle znów nie udało się sięgnąć po Superpuchar, w zeszłym roku nie dali rady ówczesnemu mistrzowi Polski Resovii, teraz musieli uznać wyższość aktualnie panującej Skry Bełchatów. Co nie znaczy, że nie walczyli dzielnie, bo po pięknej pogoni w czwartym secie, zanosiło się na tie-break. Wcześniej Skra też miała sporo problemów, zwłaszcza na przyjęciu. Dick Kooy tak ostrzeliwał rywala w pierwszym secie, że na moment na boisko po raz pierwszy od mistrzostw wszedł Michał Winiarski i jego seksi czarny rękawek.

Czego nie można powiedzieć o jednolicie żółtych strojach Skry. Myślicie, że świecą w ciemności?

PIOTR SKÓRNICKI

Po drugiej stronie siatki problemów z przyjęciem nie było, bo Paweł Zatorski, odpowiadając na pytanie zadane przed meczem przez Karola Kłosa, udowodnił, że jego, ekhm, że był gotowy.

kłoskłos facebook.com facebook.com

Siła uderzenia była jednak większa po stronie mistrzów Polski, głównie za sprawę rozpoczynającego sezon w świetnej formie Facundo Conte. Znów MVP!

Zobacz w Instagramie

Nieźle zaprezentował się też ściągnięty do Zaksy na zastępstwo dla Grześka Boćka Holender Kay van Dijk, ale oczywiście nikt o Bociusiu nie zapomina. Koledzy z Bełchatowa zdobyli się na miły gest:

PIOTR SKÓRNICKI

A co tam jeszcze u chłopaków w mediach społecznościowych? Karol Kłos podziękował za świnki na szczęście swojej dziewczynie:

kłoskłos facebook.com

facebook.com

Mariusz Wlazły pokazał jak chłopaki cieszą się w autobusie. No dobra, to z drogi na halę, ale pasuje.

embed

A po meczu znalazł się czas na zdjęcie z cyklu "ponad podziałami":

embed

[fot. facebook.com/MariuszWlazlyFanPage]

A jak Wasze wrażenie po meczu o Superpuchar?

Więcej o: