Ekhm, Iker, Sara, nie chcecie nam o czymś powiedzieć?

Na przykład: "NIESPODZIANKA!!! Zaręczyliśmy się!"

Nie, naprawdę dziewczęta, nie chciałyśmy same osobiście szerzyć jakiejś paniki, rzucać się jak dziennikarskie hieny na każdy milimetr cennego kruszcu na palcu Sary albo rozprowadzać kolejne 2735 niepotwierdzone plotki o zaręczynach, ale... ale wiecie, nie chcemy być też tymi, które jako ostatnie ze wszystkich na tej planecie obwieściły Wam wiadomość o nadchodzącym ślubie stulecia. A szaleństwo hiszpańskich mediów jest naprawdę zaraźliwe.

Pierwszy zaczął magazyn "LOVE", z którego okładki uśmiecha się do nas wyraźnie rozpromieniona Sara w blasku zimowego słońca i z wiatrem romantycznie rozwiewającym jej włosy. Wszystko to okraszone odpowiednim nagłówkiem "Sara Carbonero. Jest twarz mówi wszystko!".

embed

A jakbyśmy jeszcze miały wątpliwości co to ów "wszystko" znaczy, mamy odpowiednie zbliżenie na jej wyłaniającą się z białego futrzaka (robiącego chyba za kurtkę) lewej dłoni. Palec serdeczny, srebro, dyskretne oczko.

embed

Szaleństwo jeszcze bardziej podsyca kolejny magazyn - "Lecturas", który też poświęcił temu "breaking newsowi" swoją okładkę. Tym razem widniejąca na niej Sara uśmiecha się nieco bardziej tajemniczo, nie rażąc swoim szczęściem, ale uśmiech dyskretnie zakrywa...tak! lewą dłonią! Pod zdjęciem czytamy "Iker dał mi ten pierścionek"

embed

Zanim więc przejdziemy do podejrzeń, to jeżeli to prawda, to GRATULUJEMY, życzymy szczęście, Iker kupuj Sarze ładne buty, Saro odbieraj mu czasem cyfrówkę. Cieszymy się, że bramkarz nie zechciał rywalizować z Ronaldo na to, którego pierścionek szybciej urwie swoim ciężarem narzeczonej palec . Cudo na palcu Sary jest naprawdę nam się podoba.

A co do podejrzeń:

a) Sara 3 lutego obchodziła urodziny. Może nie jest to częste zjawisko, kiedy twój chłopak obdarowuje Cię z tej okazji pierścionkiem, który nie jest pierścionkiem zaręczynowym, tylko zwykłym pierścionkiem pierścionkiem, ale pamiętajmy, że mówimy o Ikerze...

Real MadrytReal Madryt internet

b) Naprawdę wierzycie w to, że te zaręczyny mogły się odbyć bez fotorelacji na facebooku?

c)...albo Iker z własnej woli darowałby sobie taką okazję na miliony "lubię to" samemu nie ogłaszając tej radosnej nowiny na swoim profilu,

d) Na pierwszej z okładek pierścionek jest na serdecznym palcu, na drugiej na środkowym i co prawda stu procentowo nie jesteśmy pewne przez słabą jakość zdjęć, ale i pierścionki są jakby takie nieco inne.

Nie mniej jednak umieramy z niecierpliwości w oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenie/zaprzeczenia!

Więcej o: