Sport.pl

Oficjalnie! Bartosz Kurek ma nowy klub. Koniec telenoweli transferowej

Vero Volley Monza nie jest potentatem włoskiej Serie A, ale ma ambicje, by się nim stać. Zespół ten w poprzednim sezonie odpadł z gry o mistrzostwo kraju na etapie ćwierćfinału z Sir Safety Perugia. Teraz władze klubu chcą bardziej liczyć się w czołówce, dlatego stawiają na transfery. Pierwszym głośnym nazwiskiem, które trafi do drużyny będzie nie kto inny, jak Bartosz Kurek, który już od kilku miesięcy trzyma kibiców w niepewności co do swojej przyszłości.

Nie dla ONICO, nie dla Lube

Bartosz Kurek był celem transferowym numer 1 ONICO Warszawa, czyli klubu, z którym związany był przez większą część sezonu 2018/2019. Choć w pewnym momencie obie strony wydawały się iść w jednym kierunku i atakujący miał związać się z klubem oraz nowym sponsorem 4F (kontrakt na 1,5 miliona złotych), to ostatecznie do porozumienia nie doszło.

Zawodnika zaczęto łączyć z Cucine Lube Civitanova. I ta współpraca nie znalazła finalizacji w postaci podpisania kontraktu z graczem. Kilka dni temu włoskie media podały, że Bartoszem Kurkiem zainteresowany jest klub Vero Volley. Siatkarz finalnie podpisał kontrakt.

Bartosz Kurek to mistrz Europy 2009, brązowy medalista europejskiego czempionatu, mistrz świata 2018 i MVP tej imprezy. W drużynie z Monzy zagra na pewno z Santiago Orduną, Yacine Louatim i Wiktorem Josifowem.

Więcej o:
Komentarze (16)
Oficjalnie! Bartosz Kurek ma nowy klub. Koniec telenoweli transferowej
Zaloguj się
 • stef0909

  Oceniono 7 razy 3

  Teraz klub który poda mu rękę jak wróci zdruzgotany niech się zastanowi czy mu warto pomóc jak pokazała historia to krotko mówiąc niewdzięczny interesowny zawodnik///////////🤦‍♂️

 • generator_komentarzy

  Oceniono 4 razy 2

  kurde i Onico posunęło Antigę, bo Kurek tak chciał, a teraz Kurek się zwija...well done :/

 • lecho5

  Oceniono 1 raz 1

  Wyrolował już raz Bełchatów a teraz Warszawę. Facet ma klasę

 • wigs

  Oceniono 1 raz 1

  Kurek to klubowy tułacz, nie ma czego żałować. ONICO jest mocniejsze, pozyskali Tillie i Udrysa, mogą celować w złoto. O ile oczywiście Łukasik nauczy się serwować.

 • dmncone

  Oceniono 1 raz 1

  no i super, niechaj działa

 • asr1

  Oceniono 5 razy 1

  Kasa misiu kasa !! mogę się w ciemno założyć, że ONICO spuści łomot temu Monza a swoją drogą Kurek to kłopotliwy i nie wdzięczny zawodnik gdzie nie był sukcesu było braki szybko wylatywał. Są w polskiej lidze lepsi atakujący.

 • wladca_piaskownicy

  0

  Sorry sport.pl, ale telenowelę transferową odpier.dalaliscie z Kubicą, a wcześniej Lewandowskim. Historia Kurka to mały Miki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX