Siatkówka 2018. Wygrali turniej Jerzego Wagnera, zaraz będą bronić tytułu na mistrzostwach świata

W minioną niedzielę reprezentacja Polski w siatkówce zwyciężyła w memoriale Jerzego Wagnera. Ostateczny mecz Polacy wygrali z Rosjanami 3:2. Już wkrótce będą bronić tytułu mistrzów świata. Choć to piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w social mediach, to siatkarze również próżnują.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018

Memoriał Wagnera 2018. Polska - Rosja 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Momenty były. Asy też!

W dniach 10-30 września 2018 roku odbędą się Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018 we Włoszech oraz Bułgarii. Rozgrywki, po raz pierwszy w historii będą się odbywać w dwóch krajach jednocześnie. Polska reprezentacja będzie bronić tytułu mistrzów świata. W grupie D rozegramy mecze z Kubą, Portoryko, Bułgarią, Finlandią oraz Iranem. 

W minioną niedzielę Polacy wygrali w rozgrywanym w Krakowie Memoriale Jerzego Wagner pokonując reprezentację Rosji 3:2. To dobry prognostyk na nadchodzące mistrzostwa świata. 

Okazuje się, że nie tylko piłkarze, ale również siatkarze są bardzo aktywni w swoich social mediach. Zobaczcie, kogo będziemy mogli zobaczyć na boisku. 

Siatkówka. Polska niepokonana. Biało-czerwoni wygrali Memoriał Wagnera

Grzegorz Łomacz

Grzegorz Łomacz jest weteranem polskiej reprezentacji w siatkówce. Świadczyć może o tym liczba aż 112 meczów, które rozegrał. Grzegorz Łomacz na swoim Instagramie głównie pokazuje zdjęcia związane z siatkówką, ale znajdzie się też kilka z życia prywatnego. Na Instagramie obserwuje go prawie 15 tysięcy fanów. 

 

Aleksander Śliwka 

Na co dzień grający w klubie ZAKSA Kędzierzyn Koźle Aleksander Śliwka ma 23 lata i w reprezentacji Polski gra od 3 lat. Po jego Instagramie możemy wnioskować, że lubi piesze wycieczki treningi na siłowni. 

 

Piotr Nowakowski 

Piotra Nowakowski również zalicza się do grona weteranów reprezentacji z liczbą 230 rozegranych meczów. Piotr ma córkę Oliwię i żonę Aleksandrę. Na Instagramie obserwuje go prawie 54 tysiące fanów. 

 

Siatkówka. Grzegorz Łomacz: Rozmawiamy ze sobą o mistrzostwach świata

Bartosz Kurek 

Bartosz Kurek zdecydowanie zalicza się do grupy najbardziej rozpoznawalnych polskich siatkarzy. Z reprezentacją Polski związany jest od 11 lat. Na Instagramie obserwuje go ponad 55 tysięcy fanów. 

 

Michał Kubiak 

U Michała Kubiaka na Instagramie na próżno szukać zdjęć niezwiązanych z siatkówką. Widać, że sport jest jego całym życiem. 

 

Jakub Kochanowski 

Ten 21-letni siatkarz polskiej reprezentacji na Instagramie zebrał już grono ponad 20 tysięcy fanów. Poza zdjęciami z boiska uwielbia chwalić się swoim kotem. 

 

Siatkówka. Jakub Kochanowski: W monolicie nie ma miejsca na jednego lidera

Damian Wojtaszek 

Damian Wojtaszek na co dzień gra w Onico Warszawa. na swój Instagram chętnie wrzuca zdjęcia ze swoim świeżo upieczonym synem. W sieci obserwuje go ponad 21 tysięcy fanów. 

 

Artur Szalpuk

Artur Szalpuk jest jednym z najbardziej medialnych zawodników polskiej reprezentacji w siatkówce. W sieci chętnie chwali się swoją piękną dziewczyną i podróżami. Na co dzień gra w klubie PGE Skra Bełchatów. 

 

Mateusz Bieniek 

Mateusz Bieniek ma 208 cm wzrostu i waży 99 kilogramów. Na co dzień gra w klubie ZAKSA Kędzierzyn - Koźle. 

 
Więcej o: