Agenta Lewandowskiego rozmawiał z Bayernem. "Bild" zdradza szczegóły

Pini Zahavi, agent Roberta Lewandowskiego, spotkał się w czwartek z działaczami Bayernu Monachium. "Bild" donosi o szczegółach rozmów, dotyczących przede wszystkim przyszłości polskiego napastnika w zespole mistrzów Niemiec.

Jak donosi niemiecki "Bild", agent Roberta Lewandowskiego Pini Zahavi po pobycie w Barcelonie i rozmowie z działaczami hiszpańskiego klubu, ruszył do Monachium, aby spotkać się z przedstawicielami Bayernu. Tematem rozmów oczywiście przedłużenie kontraktu polskiego napastnika z mistrzem Niemiec, choć te rozmowy łatwe nie będą.

Zobacz wideo Borek: Lewandowski chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

Wszystko z powodu niezadowolenia polskiego napastnika, które potęgowała opieszałość Bayernu w kwestii rozpoczęcia rozmów na temat nowego kontraktu, jak i pojawiające się doniesienia o chęci transferu Erlinga Haalanda do Bayernu. Czas mijał, a wyżej wspomniana stagnacja doprowadziła do sytuacji, w której Lewandowski zdecydował, że może zmienić otoczenie już latem.

Robert LewandowskiNiemcy uderzają w Lewandowskiego. Chcą pokory: Nie jest najważniejszy

A znalazł się już chętny, by kupić Lewandowskiego. FC Barcelona może sprostać wymaganiom stawianym przez Polaka i wyraziła "bezwarunkową wolę" pozyskania napastnika. Klub z Katalonii jest także w stanie zaoferować za niego kwotę oscylującą w granicach 35 milionów euro.

"Bild" donosi o szczegółach rozmów działaczy Bayernu z agentem Lewandowskiego

I w takich warunkach Zahavi spotkał się z działaczami Bayernu. O szczegółach rozmów donosi "Bild". - Hasan Salihamidzić i Oliver Kahn rozmawiali przez prawie 2,5 godziny z Pinim Zahavim na temat Lewandowskiego. Atmosfera była bardzo dobra. Bayern dał Zahaviemu jasno do zrozumienia, że nie zamierza sprzedawać Lewandowskiego w letnim okienku - przekazali dziennikarze "Bilda".

Jak jednak podkreślono, nie podjęto żadnych decyzji dotyczących przyszłości Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Z tego powodu planowane są kolejne spotkanie między Salihamidziciem i Kahnem, a Zahavim. Nie wiadomo, czy dołączy do nich Robert Lewandowski, który w czwartek nie był obecny na spotkaniu działaczy Bayernu z agentem polskiego napastnika.

Robert Lewandowski na okładce hiszpańskiego 'Sportu'."Lewandowski chce odejść". Alemany spotkał się z Zahavim. 35 mln euro

Lewandowski w obecnym sezonie łącznie zdobył 48 bramek w 43 spotkaniach. Dołożył do tego także sześć asyst i pozostaje samodzielnym liderem klasyfikacji strzeleckiej Bundesligi. Długo był też najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów, jednak teraz wyprzedził go dobrze spisujący się w tych rozgrywkach Karim Benzema.

Więcej o: