• Link został skopiowany

Bundesliga. Bayern przedłuża kontrakty z czterema czołowymi piłkarzami

Pomimo niepewnej przyszłości Pepa Guardioli Bayern Monachium ogłosił przedłużenie kontraktów z aż czterema kluczowymi piłkarzami.
JOHN SIBLEY/REUTERS

To Hiszpanie Javi Martinez i Xabi Alonso oraz reprezentanci Niemiec - Jerome Boateng oraz Thomas Mueller. Wszyscy poza Alonso podpisali nowe umowy do końca sezonu 2020/21. 34-letni Alonso ma kontrakt ważny do końca następnego sezonu.

- Thomas, Jerome i Javi wiedzą, jak się wygrywa trofea, w tym Ligę Mistrzów. Wniosą dodatkową jakość oraz stabilność do naszej drużyny w długofalowej perspektywie - powiedział prezes Bayernu Karl-Heinz Rummenigge.

Teraz Monachijczycy powinni skupić się na rozmowach o przedłużeniu kontraktu z Robertem Lewandowskim. Umowa Polaka wygasa w 2019 roku, ale poważnie interesuje się nim m.in. Real Madryt.

Niepewna jest przyszłość trenera Pepa Guardioli. W ciągu kilku następnych dni ma ogłosić decyzję, czy zostaje w Bayernie, czy odejdzie po zakończeniu sezonu. Według niemieckich i hiszpańskich mediów odejdzie. - Rummenigge zna już moją decyzję - powiedział Guardiola.

Rozpoznasz sportsmenki z okładki Playboya, albo przynajmniej wiesz, jaki sport uprawiają? [QUIZ]

Więcej o:

WynikiTabela

Komentarze (0)

Bundesliga. Bayern przedłuża kontrakty z czterema czołowymi piłkarzami

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy - napisz pierwszy z nich!

Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).