Carling Cup. Chelsea odpada bo zaciętej walce z Newcastle

Londyńska Chelsea już w trzeciej rundzie odpadła z rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej. The Blues ulegli na Stamford Bridge po zaciętym spotkaniu 3:4 Newcastle.

Zobacz gole na Zczuba.tv

Już w szóstej minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził strzałem z narożnika pola karnego Patrick van Aanholt. Londyńczycy przegrywali jednak do przerwy po golach Nile'a Rangera i Ryana Taylora.

Tuż po przerwie na 3:1 podwyższył strzałem zza pola karnego Shola Ameobi, Chelsea dzięki dwóm bramkom Nicolasa Anelki zdołała jednak wyrównać. Kiedy wszyscy myśleli już o dogrywce, swojego drugiego gola w tym meczu po dośrodkowaniu z lewej strony Jonasa Gutierreza strzałem głową zdobył Ameobi.

Z rozgrywek Carling Cup odpadł także Manchester City, który przegrał z West Bromem 1:2.

Manchester United pewnie awansuje do kolejnej rundy Pucharu Ligi Angielskiej ?