Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Redknapp: Wspaniała noc dla Tottenhamu

Po zwycięskim 1:0 meczu z Milanem menedżer Tottenhamu Harry Redknapp promieniał radością. - To było coś wspaniałego. Sprzeciwiliśmy się im - mówił dziennikarzom.

Tak relacjonowaliśmy mecz Milan - Tottenham na żywo

Zwycięskiego gola dla gości strzelił w 80. minucie Peter Crouch. Przed rewanżem w Londynie to Tottenham jest faworytem do awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

- To było wspaniałe spotkanie w naszym wykonaniu. Sprzeciwiliśmy się im. Sandro, Steven Pienaar, Michael Dawson, Heurelho Gomes, mógłbym tak wymieniać bez końca. Powiedziałem moim graczom w przerwie, żeby wykorzystywali Aorona Lennona, bo grał dziś świetnie. Jego rola w bramce Croucha była wielka. To wielka noc dla naszych fanów i wielka noc dla Tottenhamu - powiedział po meczu bardzo szczęśliwy Redknapp.

Menedżer Spurs ustosunkował się także, do przepychanek na boisku po ostatnim gwizdku sędziego. Wtedy to Genero Gatusso niemal pobił się z asystentem Redknappa, a także byłym piłkarzem Milanu, Joe Jordanem.

- Pod koniec nasi przeciwnicy stracili głowy, za co zostaną ukarani. Myślę, że to dobry znak. Oczywiście, że jakbym miał wybierać stanąłbym po stronie Jordana. Bez wątpliwości - zakończył trener.

Tottenham wygrał w Mediolanie. Sparaliżowany Milan  ?

Więcej o: