Dramat piłkarza! Kontuzja na ostatnim treningu przed finałem Ligi Mistrzów!

Manchester City może być poważnie osłabiony w sobotnim finale Ligi Mistrzów! Ostatniego treningu przed decydującym starciem nie dokończył Ilkay Gundogan, który prawdopodobnie doznał kontuzji po starciu z jednym z kolegów.

W tegorocznym finale Ligi Mistrzów zagrają ze sobą dwa angielskie zespoły - Chelsea, która w półfinale pokonała Real Madryt i Manchester City, który wyrzucił z rozgrywek Paris Saint-Germain. Początek spotkania zaplanowano na sobotę, 29 maja. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 21:00.

Zobacz wideo "Wielu kibiców czekało na piłkarzy. Jeden zrobił miłą niespodziankę"

Jak się jednak okazuje, Manchester City może przystąpić do angielskiego finału w osłabionym składzie. Piątkowego treningu nie dokończył Ilkay Gundogan. Niemiecki piłkarz opuścił boisko po starciu z jednym z kolegów ze swojego zespołu.

Jak poinformował Marcelo Bechler, Gundogan prawdopodobnie doznał urazu uda. Nadal nie jest wiadome, jak poważny jest to uraz i czy wykluczy go z gry w sobotnim meczu finałowym. Jego brak byłby wielką stratą dla zespołu Pepa Guardioli - w tym sezonie zdobył aż siedemnaście bramek we wszystkich rozgrywkach.

Więcej o: