Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legenda Legii odchodzi! "Klub proponował możliwość dalszego zatrudnienia"

Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa! Jak poinformowała oficjalna strona klubu, kontrakt został w poniedziałek rozwiązany za porozumieniem stron.

Jak informuje Legia Warszawa, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony, Saganowski mógł pozostać w klubie. - Klub proponował szkoleniowcowi możliwość dalszego zatrudnienia i rozwoju w jego strukturach - poinformowała Legia. Saganowski z tej propozycji jednak nie skorzystał i w poniedziałek oficjalnie rozwiązał swój kontrakt, który miał obowiązywać do czerwca 2022 roku, za porozumieniem stron.

Zobacz wideo Grosicki: Przeżywam, że nie gram. Sytuacja jest ciężka [Sekcja Piłkarska #73]

Marek Saganowski był obecny w sztabie szkoleniowym od 2016 roku, gdy zakończył karierę piłkarską. Najpierw był asystentem trenera zespołu rezerw, a w kwietniu 2019 roku został asystentem Aleksandara Vukovica w pierwszym zespole Legii. Jego znaczenie w sztabie zmalało, odkąd trenerem został Czesław Michniewicz. W ostatnich dniach Saganowski nie brał już udziału w treningach pierwszej drużyny.

Piotr Lasyk nie podyktował rzutu karnego w meczu Cracovia - LegiaTłumaczymy zamieszanie w Cracovia - Legia i VAR już po meczu. "Poważny błąd sędziego"

Marek Saganowski był piłkarzem Legii Warszawa w latach 2002-2005 i 2012-2016, rozgrywając w ekipie obecnych mistrzów Polski łącznie 195 spotkań - strzelił w nich 79 goli i zaliczył 31 asyst. Po dziesięciu kolejkach ekstraklasy Legia Warszawa jest liderem z 22 punktami z przewagą jednego "oczka" nad Rakowem Częstochowa.

Więcej o: