Paulo Sousa pożegnał się z reprezentacją Polski. Napisał do polskich kibiców

Paulo Sousa pożegnał się na swoim profilu na Instagramie z reprezentacją Polski. - Uwierzcie i ufajcie sobie, i do zobaczenia w Katarze - napisał m.in. Portugalczyk.

To szalone dni dla kibiców reprezentacji Polski, a tym bardziej dla władz PZPN-u, które zostały zaskoczone prośbą Paulo Sousy o rozwiązanie kontraktu. Portugalski trener niespodziewanie oświadczył prezesowi Cezaremu Kuleszy, że zamierza dołączyć do brazylijskiego klubu Flamengo.

Zobacz wideo Jest reakcja naczelnego "France Football" ws. Roberta Lewandowskiego

Paulo SousaNowe informacje nt. Paulo Sousy. Media: We Flamengo będzie nie tylko trenerem

Sousa: Uwierzcie, ufajcie sobie i do zobaczenia w Katarze

W środę wieczorem Flamengo oficjalnie ogłosiło podpisanie dwuletniego kontraktu z Paulo Sousą. Portugalski szkoleniowiec postanowił pożegnać się z reprezentacją Polski. Zrobił to na swoim profilu na Instagramie. 

- Chcę wszystkim z osobna podziękować za to wzbogacające i zaszczytne doświadczenie. Zbigniewowi Bońkowi dziękuje za możliwość pracy dla tego wspaniałego kraju - Polski. Zawodnikom dziękuje za naukę, ewolucję i ciężką pracę. Dziękuje pracownikom PZPN za dawanie nam zawsze najlepszych warunków do pracy na rzecz realizacji naszych celów. Dziękuje fanom za wsparcie dla naszego zespołu w dobrych i trudnych czasach. Uwierzcie i ufajcie sobie i do zobaczenia w Katarze - napisał Sousa na Instagramie.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

 

Zaskakujący kandydat do zastąpienia Sousy. Rywalizował z Polską na mundialuPaulo Sousa zapłaci gigantyczne odszkodowanie! Znamy szczegóły jego odejścia

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Sousę. Spekuluje się, że być może wróci Adam Nawałka, który pracował z kadrą w latach 2013-18. Mówi się też o Czesławie Michniewiczu. I to prawdopodobnie oni mają największe szanse.

Więcej o: