Oficjalnie: Paulo Sousa zaprezentowany w nowym klubie. Są szczegóły kontraktu

To już pewne! Paulo Sousa został nowym trenerem Flamengo. Poinformował o tym oficjalnie brazylijski klub na swoim profilu na Twitterze.

To szalone dni dla kibiców reprezentacji Polski, a tym bardziej dla władz PZPN-u, które zostały zaskoczone prośbą Paulo Sousy o rozwiązanie kontraktu. Portugalski trener niespodziewanie oświadczył prezesowi Cezaremu Kuleszy, że zamierza dołączyć do brazylijskiego klubu Flamengo.

Zobacz wideo Jest reakcja naczelnego "France Football" ws. Roberta Lewandowskiego

Paulo SousaNowe informacje nt. Paulo Sousy. Media: We Flamengo będzie nie tylko trenerem

Oficjalnie: Paulo Sousa zaprezentowany w nowym klubie. Są szczegóły kontraktu

W środę portugalski trener uaktywnił jednostronną klauzulę w umowie, dzięki której opuści reprezentację Polski. Tego samego dnia wieczorem klub Flamengo oficjalnie ogłosił, że Paulo Sousa został nowym trenerem zespołu.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

- Paulo Sousa został nowym trenerem Flamengo. 51-letni Portugalczyk podpisał kontrakt na dwa sezony. Trener dowodził ostatnio reprezentacją Polski - napisał Flamengo na oficjalnym profilu na Twitterze.

Zaskakujący kandydat do zastąpienia Sousy. Rywalizował z Polską na mundialuOficjalnie! To koniec kadencji Paulo Sousy! Cezary Kulesza podał szczegóły

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Sousę. Spekuluje się, że być może wróci Adam Nawałka, który pracował z kadrą w latach 2013-18. Mówi się też o Czesławie Michniewiczu. I to prawdopodobnie oni mają największe szanse.

Więcej o: