Polacy oszaleli po wygranej nad Niemcami! [WIDEO]

Reprezentacja Polski wygrała 4:0 z Niemcami na wyjeździe, a po końcowym gwizdku nie brakowało radości. Prym wiódł kapitan zespołu Jakub Kamiński, a do cieszącego się zespołu dołączył nawet selekcjoner Maciej Stolarczyk.

Reprezentacja Polski U-21 i wygrała 4:0 z Niemcami w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy. Dwa trafienia w tym spotkaniu zaliczył Adrian Benedyczak, po golu dołożyli także Michał Skóraś, a także Kacper Kozłowski. Spotkanie było popisem zespołu Stolarczyka, który już po 15. minutach prowadził trzema bramkami, a kilka minut później z boiska wyleciał Jean-Manuel Mbom i jasne stało się, że Polacy wygrają to spotkanie. Ostatnie wynik ustalił Kacper Kozłowski w 90. minucie.

Zobacz wideo Paulo Sousa o krok za poprzednimi selekcjonerami kadry. Oto liczby Portugalczyka

Polacy nie kryli radości po wygranej nad Niemcami. Bawił się nawet selekcjoner Stolarczyk [WIDEO] 

Piątkowe zwycięstwo ma ogromne znaczenie dla zawodników Maciej Stolarczyka, gdyż dotychczasowo eliminacje nie układały się po ich myśli. Po czterech meczach Polska zajmowała trzecie miejsce w grupie z siedmioma punktami i miała za sobą wpadki z Izraelem (1:2) oraz Węgrami (2:2 po bramce straconej w 95. minucie). Polacy musieli wygrać z Niemcami na wyjeździe, aby realnie liczyć w walce o Euro U-21.

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Dlatego też nie można się dziwić, że po meczu nie brakował radości. Na filmie opublikowanym na kanale Łączy Nas Piłka widzimy, że reprezentanci Polski stanęli na środku murawy, a kapitan zespołu Jakub Kamiński zaintonował kilka przyśpiewek. "Kto wygrał mecz!?" - zaczął piłkarz Lecha Poznań. "Polska! Polska! Polska!" - odpowiedziała reszta zespołu, włącznie z selekcjonerem Maciejem Stolarczykiem. Później piłkarze tańczyli w kółku przy akompaniamencie przyśpiewki: "Tak się bawią, tak się bawią... Polacy!". 

Reprezentacja Polski zajmuje trzecie miejsce w grupie z 10 punktami na koncie po pięciu meczach. Przed nimi są Izrael oraz Niemcy z 12 punktami.  

Więcej o: