Media: Papszun blisko nowej pracy! Zaskakujący kierunek

Po rozstaniu z Rakowem Częstochowa Marek Papszun wciąż pozostaje bez pracy. Wkrótce może się to jednak zmienić. Jak informuje serwis Meczyki.pl, szkoleniowiec prowadzi negocjacje, które "zmierzają w pozytywnym kierunku".

Marek Papszun po rozstaniu z Rakowem Częstochowa nie znalazł nowego pracodawcy. Początkowo był łączony z objęciem reprezentacji Polski, ale finalnie nowym selekcjonerem został Michał Probierz. Ostatnio znów pojawia się wiele informacji na temat nowego zatrudnienia byłego trenera aktualnych mistrzów Polski. Mówiło się m.in. o zainteresowaniu ze strony Dynama Kijów i Szachtara Donieck. W grę wchodziło również zatrudnienie w czeskiej kadrze

Zobacz wideo Listkiewicz dostał kontrę. Jaśniej się nie da. "Tragedia ludzka i groby"

Marek Papszun blisko nowej pracy. Zagraniczny kierunek

Czas płynie, a Papszun nadal nie znalazł nowej pracy. Wkrótce może się to jednak zmienić. Serwis Meczyki.pl przekazał, że szkoleniowiec prowadzi negocjacje z zagranicznym klubem. Chodzi o OFI Kreta. Zdaniem dziennikarzy rozmowy "zmierzają w pozytywnym kierunku" i możliwe, że niedługo Papszun poprowadzi kolejny klub w karierze. 

Obecnym szkoleniowcem OFI Kreta jest Valdas Dambrauskas. Litwin radzi sobie jednak bardzo słabo. Jego drużyna nie wygrała od sześciu meczów, a w ostatniej kolejce doznała bolesnej porażki 0:4 z Panathinaikosem. W związku z tym działacze planują się z nim rozstać. "Jeśli negocjacje z Papszunem przebiegłyby pomyślnie, doszłoby do zmiany na ławce trenerskiej" - czytamy. 

OFI Kreta po 13 kolejkach greckiej SuperLigi zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Aktualnie znajduje się w grupie spadkowej i do grupy mistrzowskiej traci dwa punkty. Kolejny ligowy mecz rozegra w poniedziałek. Tego dnia o godzinie 17:00 zmierzy się na wyjeździe z Arisem Saloniki. Być może już pod wodzą nowego szkoleniowca. 

Papszun nie byłby pierwszym Polakiem w historii tego greckiego klubu. W przeszłości występowali w nim między innymi Piotr Włodarczyk i Arkadiusz Malarz. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA