Absolutne kuriozum. Pobili się o to, kto ma wykonać rzut karny [WIDEO]

Jeden z piłkarzy czarnogórskiego Petrovaca miał ogromną chęć wykonania rzutu karnego, ale drużyna postanowiła, że zrobi to ktoś inny. Był oburzony na tyle, że zaczął szarpać się z jednym z kolegów z zespołu.

Kiedy jest możliwość wykonania rzutu karnego, który może zadecydować o losach meczu, może dochodzić do nieporozumień. Kilku zawodników może czuć się na tyle pewnym, żeby go wykorzystać. Jednak bójka o to, kto będzie strzelać, to sytuacja naprawdę nietypowa.

Zobacz wideo Co musi zrobić Lewandowski, żeby zostać sportowcem roku?

Pobili się o rzut karny

Do kuriozalnego zdarzenia doszło w trakcie spotkania Rudara z OFK Petrovac w ramach 15. kolejki Pierwszej Czarnogórskiej Ligi. Goście wygrali 1:0 po golu z rzutu karnego, który wykorzystał Caique Chagas. Jednak to, że Brazylijczyk będzie podchodził do "jedenastki", wcale nie było takie pewne.

Kiedy sędzia podyktował rzut karny, zaczęły się dyskusje, kto z zawodników Petrovaca ma strzelać. Sporo chęci wykazywał Mendy Mamadou, ale Senegalczyk nie dostąpił tego zaszczytu. I wtedy zaczęła się cała sprzeczka.

Robert Lewandowski pokazał zaskakujący gestLewandowski przerwał milczenie. Tak tłumaczy swój gest. Zaskoczenie

Mamadou nie krył oburzenia, a jego zachowania nie rozumiał Chagas. Wówczas wkroczył obrońca gości, Aleksandar Milić, który zaczął mocno odpychać Senegalczyka. Ten nie chciał pozostać dłużny i próbował mu oddać. Był w takim stanie, że za chwilę z frustracji może wręcz eksplodować.

Kapitan gości, Zoran Mikijelj, musiał zainterweniować. Odciągnął Senegalczyka, porozmawiał z nim, by go uspokoić. Po chwili dołączył do rozmowy jeszcze jeden z piłkarzy Petrovaca.

Najnowsze informacje ws. kontuzji Mane tuż przed mundialem. ZaskakująceNajnowsze informacje ws. kontuzji Mane tuż przed mundialem. Zaskakujące

Mamadou ostatecznie się uspokoił, ale i tak sędzia postanowił go ukarać za niesportowe zachowanie i pokazał mu żółtą kartkę. Tak samo zrobił w przypadku Milicia. Kilka minut później Mamadou został zmieniony.

Po 15 kolejkach Petrovać zajmuje czwarte miejsce ze stratą czterech punktów do lidera rozgrywek. Rudar jest ósmy, co oznaczałoby grę w barażach o utrzymanie. W lidze jest dziesięć zespołów.

 
Więcej o: