FC Barcelona znalazła nowego stopera. Kolejny hitowy transfer za darmo

FC Barcelona intensywnie poszukuje wzmocnień formacji defensywnej. Według najnowszych doniesień dziennika "AS" nowym zawodnikiem drużyny z Katalonii ma zostać Andreas Christensen z Chelsea.

Ostatnie tygodnie pokazują, że FC Barcelona wraca powoli na dobre tory. Znakomita praca Xaviego Hernandeza oraz rozsądne transfery przeprowadzone w zimowym okienku transferowym zdają się w końcu przynosić efekty. Drużyna z Katalonii poprawiła znacząco swoją grę, ale przede wszystkim wyniki

Zobacz wideo Polacy rozwiązali kontrakty z rosyjską organizacją. "Decyzję podjęliśmy w minutę"

FC Barcelona znalazła nowego stopera. Transfer za darmo

Pomimo sporych sukcesów w ostatnim czasie kadra FC Barcelony w dalszym ciągu potrzebuje wzmocnień. O ile w ofensywie wszystko wygląda bardzo dobrze, to gruntownej przebudowy nadal potrzebuje obrona. W związku z tym na Camp Nou trwają intensywne poszukiwania nowego stopera. 

Polska Rosja"Krychowiak w Rosji wykazał się cywilną odwagą. On twardo stąpa po ziemi"

Według najnowszych doniesień dziennika "AS" głównym kandydatem jest Andreas Christensen. Hiszpańscy dziennikarze idą nawet o krok dalej i informują, że Duńczyk na pewno zostanie nowym zawodnikiem FC Barcelony. Jego kontrakt z Chelsea wygasa wraz z końcem sezonu, więc mógłby się przenieść na Camp Nou za darmo. Zaoferowano mu już pięcioletni kontrakt.

W ślady Christensena mogą pójść jeszcze dwaj inny obrońcy. Przede wszystkim jego klubowy kolega Cesar Azpilicueta oraz Noussair Mazraoui z Ajaxu Amsterdam. Obu obrońcom również wygasają w czerwcu kontrakty, więc władze FC Barcelony widzą w nich okazję do darmowego wzmocnienia kadry.

Aleksandar VukovićVuković ze specjalną dedykacją dla ambasadora Polski w Kijowie. Ale nie był jedyny

Andreas Christensen jest zawodnikiem Chelsea od lipca 2017 roku. W tym sezonie jest podstawowym zawodnikiem drużyny Thomasa Tuchela. Jak do tej pory rozegrał 26 spotkań, w których zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę. Portal "Transfermarkt" wycenia go na 35 milionów euro.

Więcej o: