Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krychowiak dał zwycięstwo swojej drużynie! Polak wybrany piłkarzem meczu [WIDEO]

Gol Grzegorza Krychowiaka uratował Lokomotiw Moskwa przed stratą punktów z Ufą, drużyną ze strefy spadkowej. Wicemistrzowie Rosji, z Krychowiakiem i Maciejem Rybusem w składzie, wygrali 1:0. W środę zaczynają sezon Ligi Mistrzów w meczu z FC Salzburg. Pomocnik reprezentacji Polski został wybrany najlepszym piłkarzem spotkania.
Zobacz wideo "Teraz powinien być spokój wokół kadry Brzęczka, nie będzie hejtu ani krytyki"

Gol Krychowiaka dał zwycięstwo Lokomotiwowi

To drugi gol Krychowiaka w tym sezonie ligi rosyjskiej (w poprzednim Polak zdobył ich aż dziewięć), a pierwszy warty trzy punkty. Lokomotiw czekał na przełom w meczu z Ufą ponad godzinę. W 67. minucie rezerwowy Ze Luis, który wszedł dwie minuty wcześniej, zaatakował bramkarza Ufy, który źle sobie przyjął piłkę odegraną przez obrońców. Ze Luis ją przejął, podał do Krychowiaka, a ten strzelił po ziemi z 16 metrów, między nogami obrońcy, który probówał jeszcze go zablokować.

Krychowiak wybrany piłkarzem meczu

Pomocnik reprezentacji Polski został wybrany najlepszym graczem tego spotkania.

To drugi gol Krychowiaka w tym sezonie. Od początku meczu zagrał też Maciej Rybus, który opuścił ostatnie zgrupowanie kadry z powodu koronawirusa. Lewy obrońca reprezentacji w meczu z Ufą również zaprezentował się bardzo dobrze.

Przeczytaj także: