Krychowiak dał zwycięstwo swojej drużynie! Polak wybrany piłkarzem meczu [WIDEO]

Gol Grzegorza Krychowiaka uratował Lokomotiw Moskwa przed stratą punktów z Ufą, drużyną ze strefy spadkowej. Wicemistrzowie Rosji, z Krychowiakiem i Maciejem Rybusem w składzie, wygrali 1:0. W środę zaczynają sezon Ligi Mistrzów w meczu z FC Salzburg. Pomocnik reprezentacji Polski został wybrany najlepszym piłkarzem spotkania.

Gol Krychowiaka dał zwycięstwo Lokomotiwowi

To drugi gol Krychowiaka w tym sezonie ligi rosyjskiej (w poprzednim Polak zdobył ich aż dziewięć), a pierwszy warty trzy punkty. Lokomotiw czekał na przełom w meczu z Ufą ponad godzinę. W 67. minucie rezerwowy Ze Luis, który wszedł dwie minuty wcześniej, zaatakował bramkarza Ufy, który źle sobie przyjął piłkę odegraną przez obrońców. Ze Luis ją przejął, podał do Krychowiaka, a ten strzelił po ziemi z 16 metrów, między nogami obrońcy, który probówał jeszcze go zablokować.

Krychowiak wybrany piłkarzem meczu

Pomocnik reprezentacji Polski został wybrany najlepszym graczem tego spotkania.

To drugi gol Krychowiaka w tym sezonie. Od początku meczu zagrał też Maciej Rybus, który opuścił ostatnie zgrupowanie kadry z powodu koronawirusa. Lewy obrońca reprezentacji w meczu z Ufą również zaprezentował się bardzo dobrze.