Jan Bednarek zawalił dwa gole. Werner oszukał reprezentanta Polski [WIDEO]

Jan Bednarek fatalnie spisuje się w spotkaniu Southampton przeciwko Chelsea. Timo Werner w pierwszej połowie meczu strzelił dwie bramki, obydwie po błędach polskiego obrońcy.

Jan Bednarek w ostatni weekend września był doceniony za swój doskonały występ w meczu przeciwko Burnley, za co został wybrany do "jedenastki" kolejki Premier League. Powrót po przerwie reprezentacyjnej okazał się jednak fatalny dla obrońcy Southampton.

Zobacz wideo Lech ma piłkarzy, którzy mogą pobić rekord transferowy ekstraklasy

Southampton w sobotę mierzy się z Chelsea. Jeszcze przed przerwą Timo Werner zdobył dwie bramki, dwukrotnie wykorzystując błędy Bednarka. Najpierw z łatwością ograł polskiego obrońcę, wbiegł z piłką w pole karne i wykorzystując zamieszanie strzelił gola. Kilkanaście minut później pokonał Polaka w pojedynku o piłkę, przerzucił piłkę nad bramkarzem i umieścił ją w siatce.

Tuż przed przerwą bramkę na 1:2 zdobył Ings, zmniejszając straty swojego zespołu. Tuż po przerwie do wyrównania doprowadził Adams, wykorzystując fatalne błędy defensywy Chelsea, jednak bardzo szybko odpowiedział Havertz. W doliczonym czasie gry bramkę na 3:3, ratującą punkt dla Southampton, zdobył Vestergaard.

Przeczytaj także:

Więcej o: