Jan Bednarek zawalił dwa gole. Werner oszukał reprezentanta Polski [WIDEO]

Jan Bednarek fatalnie spisuje się w spotkaniu Southampton przeciwko Chelsea. Timo Werner w pierwszej połowie meczu strzelił dwie bramki, obydwie po błędach polskiego obrońcy.

Jan Bednarek w ostatni weekend września był doceniony za swój doskonały występ w meczu przeciwko Burnley, za co został wybrany do "jedenastki" kolejki Premier League. Powrót po przerwie reprezentacyjnej okazał się jednak fatalny dla obrońcy Southampton.

Southampton w sobotę mierzy się z Chelsea. Jeszcze przed przerwą Timo Werner zdobył dwie bramki, dwukrotnie wykorzystując błędy Bednarka. Najpierw z łatwością ograł polskiego obrońcę, wbiegł z piłką w pole karne i wykorzystując zamieszanie strzelił gola. Kilkanaście minut później pokonał Polaka w pojedynku o piłkę, przerzucił piłkę nad bramkarzem i umieścił ją w siatce.

Tuż przed przerwą bramkę na 1:2 zdobył Ings, zmniejszając straty swojego zespołu. Tuż po przerwie do wyrównania doprowadził Adams, wykorzystując fatalne błędy defensywy Chelsea, jednak bardzo szybko odpowiedział Havertz. W doliczonym czasie gry bramkę na 3:3, ratującą punkt dla Southampton, zdobył Vestergaard.