Bolesna kontuzja Łukasza Piszczka! Polak musiał szybko zejść z boiska

Łukasz Piszczek już w 20. minucie musiał opuścić boisko w meczu Borussii Dortmund z Hoffenheim. Polski obrońca po starciu z rywalem doznał kontuzji oka i nie był w stanie kontynuować gry.

Borussia Dortmund w sobotę mierzy na wyjeździe z Hoffenheim. Drużyna prowadzona przez Luciena Favre'a zajmowała przed tym meczem 2. miejsce w tabeli, znajdując się bezpośrednio przed swoim rywalem, mając punkt straty do liderującego RB Lipska.

Zobacz wideo "Teraz powinien być spokój wokół kadry Brzęczka, nie będzie hejtu ani krytyki"

Spotkania z Hoffenheim do udanych z pewnością nie zaliczy Łukasz Piszczek. Polski obrońca, który znalazł się w wyjściowym składzie Borussi Dortmund, po starciu z jednym z rywali musiał opuścić boisko z powodu kontuzji oka. Już w 20. minucie meczu został zmieniony przez Thomasa Delaneya.

Nadal nie wiadomo, jak poważny jest uraz Łukasza Piszczka. Pod znakiem zapytania stanął tym samym udział Polaka we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów przeciwko Lazio. Borussia Dortmund ostatecznie wygrała 1:0 po bramce Reusa w 76. minucie meczu, utrzymując się na 2. pozycji z punktem straty do RB Lipska, który wygrał 2:0 z Augsburgiem. Wyprzedzić ją może jeszcze Bayern Monachium, który o 18:30 zacznie mecz z Arminią Bielefeld. Relacja na Sport.pl.

Przeczytaj także:

Więcej o: