Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejna inwestycja Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik otworzy restaurację

Robert Lewandowski kolejny raz udowodnił, że ambitnie myśli o tym, co będzie robił po zakończeniu kariery piłkarskiej. Jak poinformował portal "wgizycku.pl", kapitan reprezentacji Polski zainwestował w budowę restauracji na wodzie w Giżycku.

Najlepszych polski piłkarz od dawna znany jest z przemyślanego inwestowania zarobionych w piłce pieniędzy. Lewandowski jest właścicielem kilku apartamentów - niektóre z nich jeszcze się budują. 

Teraz według informacji portalu "wgizycku.pl" napastnik Bayernu Monachium zdecydował się zainwestować w restaurację w Giżycku. Lokal o powierzchni 30x30m będzie zbudowany... na wodzie. Konstrukcja utrzymywana będzie na palach. Zgodę na budowę wyjątkowej restauracji wywalczyła spółka Nowe Mazury Osiem podczas nadzwyczajnej sesji rady miejskiej. Inwestycja ma zostać oddana w 2019 roku.

Ostatnio media poinformowały również o tym, że Lewandowski uruchomi swój własny dom mediowy "RL Media". Początkowo będzie on obsługiwał kampanie reklamowe zawodnika oraz jego żony Anny, ale w przyszłości mają współpracować z nim największe gwiazdy polskiego i światowego sportu, m.in. Marcin Gortat czy Agnieszka Radwańska.

Więcej o:
Komentarze (53)
Kolejna inwestycja Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik otworzy restaurację
Zaloguj się
 • jvn

  Oceniono 5 razy 5

  Co za matoł! Zamiast zainwestować zarobione pieniądze tak jak każdy polski piłkarz tj. w kasynie albo w klubie go go, on będzie się w gastro bawił? Takie są skutki braku glutenu w diecie.

 • ikebroflovski

  Oceniono 4 razy 2

  Ciekawy jestem dlaczego zwykły przeciętny Polak otwierający, zakładający jakiś biznes nie ma takiej reklam jak i tak już do bólu rozreklamowani Lewandowscy. Świat jest chory i koszmarnie niesprawiedliwy, chodzi tylko o to, by ci co mają i tak już niemiłosiernie dużo mieli jeszcze więcej. Pytanie dlaczego media są tak naiwne i zwykły dziennikarzyna, który się tak o tym chętnie rozpisuje. Co wy z tego macie? to samo dotyczy sytuacji gdy jakaś firemka wypuszcza kolejnego Srajfona, reklama za darmochę w postaci pierdyliarda artykułów piejących z zachwytu; do głowy by nie przyszło komuś by pisać o tym, gdy jakaś polska firma wypuszcza na rynek jakiś nowy produkt. Za to gigantyczne przebogate multi korporacje typu Sraka-cola, Sraaple czy Srakdonalds i inne Muski mają reklamę za free. Żenada!

 • upierdek07

  Oceniono 2 razy 2

  Jak Jezus Chrystus

 • ssaassaa

  Oceniono 8 razy 2

  Dlaczego o pozwolenie musiał walczyć na nadzwyczajnej sesji rady miasta? Czyżby nie dało rady tego zrobić zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania?

 • cezar85

  Oceniono 3 razy 1

  mało mi lewandowskich

  do giżycka będę jeździł

 • calidris

  Oceniono 1 raz 1

  ...na wodzie? Niemożliwe!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX