Transfery. Boban Jović blisko Śląska Wrocław

Boban Jović zostanie nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. Prawy obrońca trafi do drużyny Jana Urbana na zasadzie wypożyczenia - informuje Przegląd Sportowy.

26-latek doskonale zna polską ligę. Piłkarz przez dwa lata był zawodnikiem Wisły Kraków, dla której rozegrał 61 spotkań w Ekstraklasie. Jović zdobył w nich jedną bramkę i zanotował jedenaście asyst. Po dobrych sezonach w wykonaniu Jovicia, Wisła sprzedała go za 300 tysięcy euro do tureckiego Bursasporu. Tam Słoweniec się jednak nie odnalazł, zagrał bowiem jedynie w sześciu meczach, a ostatni raz na boisku pojawił się trzy miesiące temu.

Jak informuje "Przegląd Sportowy", Jović ma trafić do Śląska Wrocław na zasadzie wypożyczenia, a w drużynie Jana Urbana zastąpi on Kamila Dankowskiego, którego czeka dłuższa przerwa ze względu na poważny uraz kolana.

Boban Jović w poniedziałek ma stawić się we Wrocławiu, gdzie przejdzie testy medyczne. Jeżeli nie wykażą one żadnych nieprawidłowości piłkarz zostanie oficjalnie przedstawiony jako nowy zawodnik Śląska.

Więcej o: