Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

STS przedłuża współpracę z Zagłębiem Lubin

STS - największy bukmacher w Polsce - przedłużył umowę sponsorską z Zagłębiem Lubin. Nowy kontrakt będzie obowiązywać przez kolejne trzy lata, czyli do czerwca 2024 roku.

- Przedłużenie umowy między STS a Zagłębiem Lubin, to kolejny etap konsekwentnej realizacji strategii wspierania polskiego sportu. Z powodzeniem współpracujemy od 2019 roku, a przed nami kolejne trzy sezony wspólnych emocji. Do tej pory Zagłębie dało się poznać jako otwarty, profesjonalny i przewidywalny partner biznesowy, dlatego też chętnie poszerzyliśmy zakres świadczeń sponsorskich. Okres pandemii pokazał także, że elastyczność obu stron oraz partnerskie podejście pozwoliło realizować umowę w pełnym wymiarze, bez konieczności jej renegocjacji. Jestem przekonany, że podpisany kontrakt przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, jak i dla klubu - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zobacz wideo Trzech piłkarzy mocno zawiodło Souse! "To mogło być zamknięcie drzwi na Euro" [SEKCJA PIŁKARSKA EXTRA]

- STS w trakcie obowiązywania dotychczasowej umowy wielokrotnie dokładał wszelkich starań, aby współpraca przebiegała jak najlepiej. W trakcie trudnego dla wszystkich czasu pandemii nasz Partner wykazał się pełnym profesjonalizmem i zagwarantował poczucie stabilizacji. Cieszymy się, że udało nam się wynegocjować większe środki niż w poprzedniej umowie. Gratulacje dla Magdy Berkowskiej – komentuje Artur Jankowski, Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A.

Robert Lewandowski i trener Paulo Sousa  podczas meczu z AndorąKanonada Polaków w meczu z Islandią. Lewandowski bohaterem? [Typy bukmacherskie]

- Niezmiernie cieszymy się z kontynuacji współpracy z tak renomowaną firmą, jaką niewątpliwie jest STS. Czas pandemii pokazał, jak istotne jest wsparcie stabilnego partnera biznesowego - dodaje Magdalena Berkowska, Dyrektor Sprzedaży w Zagłębiu Lubin S.A.

Podpisana umowa obejmuje ekspozycję logotypu firmy w trakcie spotkań rozgrywanych w Lubinie m.in. na bandach stałych i LED oraz ściankach prasowych. Kontrakt przewiduje też publikację treści na stronie internetowej oraz współpracę w mediach społecznościowych.

Kolejny Polak może trafić do Monaco. Szykuje się powrót do EuropyKolejny Polak może trafić do Monaco. Szykuje się powrót do Europy

STS aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma oprócz Zagłębia Lubin sponsoruje także m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej, Lecha Poznań, Jagiellonię Białystok, Górnik Zabrze, Cracovię, Pogoń Szczecin oraz Polską Ligę Siatkówki.

Więcej o: