To koniec? Najman traci ostatniego sponsora. "Sprawa zgłoszona na policję"

Marcin Najman traci ostatniego sponsora. "Zostali mu już chyba tylko przyjaciele Słowika" - czytamy na Twitterze. Coraz większe problemy federacji MMA-VIP po nawiązaniu współpracy byłym szefem mafii pruszkowskiej.

Niecałe dwa tygodnie temu Marcin Najman z uśmiechem na twarzy ogłaszała nową twarz federacji, jaką został Andrzej Zieliński, pseudonim "Słowik", były szef mafii pruszkowskiej. Trzy dni później władze MMA-VIP napotkały pierwsze problemy, bo ze współpracy wycofali się pierwsi sponsorzy i miasto Kielce, gdzie miała być zorganizowana gala. Z każdym dniem partnerów finansowych robiło się coraz mniej, aż w końcu federacja została bez niczego.

Zobacz wideo Biznes Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie! "Świątynia sportu"

Marcin Najman stracił ostatniego sponsora. "Logo firmy zostało użyte bez mojej wiedzy"

Do piątku, 21 stycznia Marcin Najman przekonywał jeszcze, że firma Trak MTD Klimek będzie sponsorem marcowego wydarzenia. Okazuje się, że firma kompletnie nie zgadza się ze stanowiskiem było boksera i wystosowała odpowiednie pismo. "Informuje, że moja firma TRAK MTD Andrzej Klimek nie jest sponsorem, logo firmy zostało użyte bez mojej wiedzy, sprawę zgłosiłem na policję. Bardzo proszę o umieszczenie tej informacji" - napisał na Twitterze właściciel firmy, Andrzej Klimek.

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Na chwilę przed firmą Trak MTD Klimek inni dwaj sponsorzy - których loga przez chwilę można było zobaczyć na plakacie promującym galę - również wycofali się ze współpracy. "Zostali mu już chyba tylko przyjaciele Słowika" - napisał na Twitterze profil Ruch Ośmiu Gwiazd. 

Wszystkie posty Marcina Najmana w mediach społecznościowych związane z promocją gali MMA-VIP 4 zostały usunięte. W komentarzu pod postem, który znajduje się wyżej opublikowano zrzut ekranu plakatu - jeszcze z logiem firmy Andrzeja Klimka.

Chamath Palihapitiya z Golden State Warriors słowami o Ujgurach wywołał burzęSłowa właściciela klubu NBA wywołały burzę. "Sprzedał duszę za pieniądze i interesy"

Marcin Najman stracił sponsorów, ale zostało mu jeszcze miejsce, w którym chce zorganizować wydarzenie. Burmistrz miasta Wieluń doszedł do porozumienia z federacją, aby gala odbyła się właśnie tam. Informacja ta spotkała się z ogromem negatywnych komentarzy. Specjalny apel w tej sprawie wystosował były premier Marek Belka do prezydenta RP, Andrzeja Dudy

Więcej o: