Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Bahamach. WAG kąpie się w oceanie pełnym świń

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat nadal odpoczywają na Bahamach. Po sprośnym filmiku, który WAG wrzuciła do sieci wszyscy myśleli, że para trochę przystopuje z ekscesami na plaży. No cóż, nowe zdjęcia Celii Jaunat mówią wszystko.

Nie lubisz piłki nożnej? Wykorzystaj ją do treningu fitness!

Mundial 2018: Kamil Grosicki krytykowany za wakacje. Piłkarz ostro odpowiada fanom

Mundial 2018: Polska reprezentacja odpoczywa na urlopach 

Robert Lewandowski wspólnie z Anną Lewandowską zabrali małą Klarę w bajeczne miejsce. Karol Linetty poleciał z dziewczyną do Meksyku. Kamil Grosicki i Sławomir Peszko powiększyli swoje wakacyjne grono na Ibizie o Tomasza Hajto. Reszta piłkarzy również odpoczywa na wakacjach, w tym oczywiście Grzegorz Krychowiak. Piłkarz najpierw zabrał Celię do Miami, a teraz para odpoczywa na Bahamach. Po ich relacjach na Instagramie możemy wnioskować, że bawią się, jak by to powiedział klasyk - fenomenalnie! 

Mundial 2018. Francja-Belgia. Pamela Anderson poleciała do Rosji kibicować swojemu partnerowi

Celia Jaunat wkłada palec w pupę Grzegorzowi Krychowiakowi 

Ten filmik obiegł już cały internet i raczej szybko z niego nie zniknie. Grzegorz Krychowiak bardzo się zdziwił, kiedy to jego piękna dziewczyna Celia Jaunat włożyła mu palec w... pupę! Sprośnym żartem modelka pochwaliła się oczywiście na Instagramie. To nie koniec ekscesów na plaży podczas urlopu zakochanych. Tym razem Celia Jaunat zdecydowała się na dość dziwną atrakcję. 

Mundial 2018: Eden Hazard ściągnął swojego fryzjera do Rosji przed meczem Francja-Belgia. Półfinał w gwiazdorskim stylu?

Celia Jaunat pływa ze świniami w oceanie

Celia Jaunat wrzuciła na Instagram zdjęcie z piękną, błękitną wodą i... świniami. Okazuje się, że na Bahamach istnieje Pig Beach, czyli plaża zamieszkana przez dzikie świnie, które zamiast w błocie korzystają z ciepłego Oceanu Atlantyckiego. 

 

Dziewczyna Grzegorza Krychowiaka pływała ze świniami i karmiła je marchewkami. Swoją drogą zjawiskowa Celia Jaunat cały czas kusi swoich fanów seksownym i szczupłym ciałem. 

Myślicie, że Grzegorz Krychowiak odwdzięczył się taką atrakcją swojej dziewczynie, za palec w jego pupie? 

Karol Linetty w Meksyku, Kamil Grosicki na Ibizie, a Jan Bednarek na Openerze. Piłkarz bawił się na festiwalu z dziewczyną

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.