Karol Linetty w Meksyku, Kamil Grosicki na Ibizie, a Jan Bednarek na Openerze. Piłkarz bawił się na festiwalu z dziewczyną

Jan Bednarek to piłkarz, dzięki któremu udało nam się wygrać choć jeden mecz mundialu w Rosji. Bednarek nie wziął jednak przykładu z kolegów z reprezentacji i urlop spędził w Polsce. W miniony weekend bawił się na Openerze ze swoją piękną dziewczyną.

Nie lubisz piłki nożnej? Wykorzystaj ją do treningu fitness!

Cristiano Ronaldo karmiony przez Georginę Rodriguez na wakacjach. Tak piłkarz odreagowuje mundial

Mundial 2018: Jan Bednarek, to dzięki niemu wygraliśmy z Japonią 

Jan Bednarek jest jednym z najmłodszych reprezentantów w polskiej kadrze. Mimo młodego wieku, po świetnym sezonie Lechu Poznań udało mu się wyjechać do angielskiego Southampton. 22-latek w ostatnim meczu grupy H, strzelił jedyną bramkę, dzięki której wygraliśmy i zdobyliśmy 3 punkty. 

Większość piłkarzy tuż po mundialu wyjechała na luksusowe wakacje, ale nie on. Jan Bednarek odpoczywał ze swoją dziewczyną, Julią Nowak w Poznaniu, Częstochowie, a także w Gdyni na Openerze. 

Maciej Rybus oficjalnie zostanie ojcem. Lana Rybus pozuje z brzuszkiem na plaży (Instagram)

Opener 2018: Jan Bednarek z Julią Nowak na festiwalu 

Jan Bednarek i Julia Nowak zamiast na drogie wakacje pojechali nad nasze polskie morze. Para od rana relaksowała się na plaży w Spocie, a wieczorem w rytm muzyki bawiła się na koncertach na Openerze. 

Jan Bednarek i Julia Nowak na festiwalu w GdyniiJan Bednarek i Julia Nowak na festiwalu w Gdynii www.instagram.com/janbednarek_

W wywiadzie dla Myfitness.pl Julia Nowak powiedziała, że Jan Bednarek uwielbia polski rap i to właśnie takiej muzyki słucha najczęściej przed meczami.

Zazwyczaj ogląda filmiki motywujące i słucha polskiego rapu. To go nakręca dodziałania - mówi Julia Nowak w wywiadzie dla Myfitness.pl

Nie dziwi więc fakt, że Jan Bednarek najbardziej czekał na koncerty Taconafide. 

Opener 2018: Jan Bednarek bawi się na festiwalu z dziewczynąOpener 2018: Jan Bednarek bawi się na festiwalu z dziewczyną www.instagram.com/janbednarek_

Na Instagramach zakochanych nie brakowało wspólnych zdjęć i czułych filmików. 

Julia Nowak i Jan Bednarek uważani są za najpiękniejszą parę w polskiej kadrze. Para nie kryje sobie czułości w social mediach. Choć Julia nie jest jeszcze znaną WAGs to ma duże predyspozycje do tego żeby nią zostać. Na co dzień dziewczyna Jana Bednarka zajmuje się fotomodelingiem, ale również grafiką komputerową. Do tej pory marzyła o studiach architektonicznych, ale plany zmieniła na protetykę. 

 

Dziewczyna Jana Bednarka opowiada o ich pierwszej randce "Najpierw poznałam jego menadżerów i rodziców"

Anna Lewandowska uwielbia luksusowe ubrania, ale tym razem postawiła na tanią sukienkę polskiej marki

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ