Kevin Trapp oświadczył się zjawiskowej modelce Victoria's Secret

Reprezentant Niemiec Kevin Trapp, tuż po porażce na mundialu zdecydował się na wielki krok w swoim życiu - poprosił o rękę swoją partnerkę Izabel Goulart. Szczęśliwi narzeczeni podzielili się tą fantastyczną wiadomością w mediach społecznościowych. Pierścionek modelki robi ogromne wrażenie!

Partner Izabel Goulart z reprezentacji Niemiec odpadł z Mundialu, a ona świętuje zwycięstwo Brazylii

Porażka reprezentacji Niemiec na mundialu w Rosji

Kevin Trapp wraz z reprezentacją Niemiec pożegnał się z mundialem już po fazie grupowej. Po przegranym meczu z Koreą Południową 0:2, podopieczni Joachima Loewa wrócili do swoich domów. Część z nich natychmiast udała się na wakacje, natomiast Kevin Trapp postanowił wprowadzić niemałe zmiany w swoim życiu prywatnym.

 

Kevin Trapp oświadczył się Izabel Goulart

5 lipca 2018 roku, Kevin Trapp oraz jego partnerka Izabel Goulart podzielili się ze światem informacją o swoich zaręczynach. Zarówno piłkarz, jak i modelka, na swoich Instagramach opublikowali krótki filmik. Widać na nim, że oboje są niesamowicie szczęśliwi i zakochani, a brylant na palcu robi niesamowite wrażenie.

Wkrótce zostanę panią Trapp! Kiedy spotkasz kogoś, kto zmieni twoje życie pod każdym względem, jesteś pewien, że to on jest tym jedynym właściwym! - napisała Izabel Goulart.
Nie mam słów na opisanie tak magicznej chwili. Kocham Cię @izabelgoulart Moja przyszła żona! - napisał Kevin Trapp.
 

Kim jest Izabel Goulart, przyszła pani Trapp?

Maria Izabel Goulart Dourado, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko, to urodzona 23 października 1984 roku w Sao Paulo, brazylijska modelka. Izabel została odkryta w wieku 14 lat, a w 2004 roku podpisała pierwszy zagraniczny kontrakty z agencją Women Management w Mediolanie i Paryżu. 

Izabel GoulartIzabel Goulart www.instagram.com/izabelgoulart

Nie lubisz piłki nożnej? Wykorzystaj ją do treningu fitness!

Pierwszy pokaz Victoria's Secret, w którym Izabel wzięła udział odbył się w 2005 roku. Zaledwie rok później uzyskała tytuł 'Aniołka', czyli awansowała do grona, w którym pragnie znaleźć się każda modelka na świecie. 

Izabel GoulartIzabel Goulart www.instagram.com/izabelgoulart

Obecnie, Izabel Goulart jest jedną z bardziej cenionych oraz rozpoznawalnych modelek na świecie. Pojawia się na okładkach najlepszych magazynów oraz w kampaniach najpopularniejszych projektantów. Z całą pewnością na ślubie piłkarza oraz modelki pojawi się mnóstwo znanych osób, a przyszła Panna Młoda będzie prezentować się zjawiskowo.

Piękna WAG oraz Aniołek Victoria's Secret, Izabel Goulart, szokuje nie tylko zdjęciami, ale także odważnymi wyznaniami

Więcej o: