"Diablo" wyszedł z więzienia i od razu rzucił wyzwanie Szpilce. "Jeśli masz jaja"

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk kilka dni temu opuścił jedno z warszawskich więzień, w którym odbywał karę za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów. Pięściarz w rozmowie z Andrzejem Kostyrą opowiedział o czasie spędzonym za kratkami, a także rzucił wyzwanie Arturowi Szpilce.

"Diablo" Włodarczyk ostatni raz w ringu stanął w listopadzie zeszłego roku, kiedy to zmierzył się z Maximiliano Jorge Gomezem. Polak pokonał Argentyńczyka przed czasem. Ostatnie pięć miesięcy pięściarz spędził w więzieniu. Teraz chce wrócić na ring.

Zobacz wideo "Na chwilę zawieszam rękawice na kołku. Nie będzie przeskakiwania z MMA do boksu"

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk chce stoczyć kolejne walki. Rzuca wyzwanie Arturowi Szpilce

Włodarczyk w rozmowie z Andrzejem Kostyrą przyznał, że chciałby w tym roku stoczyć jeszcze dwie walki. Pięściarz wskazał dokładny termin, kiedy znów stanie w ringu. - Jeśli wszystko dobrze pójdzie to we wrześniu. Chciałbym w tym roku stoczyć jeszcze dwie walki. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Były mistrz świata został zapytany o możliwość walki z Arturem Szpilką. - Ja powiem tak. Jak się ma, za przeproszeniem jaja, jak się mówi, że sprawdzimy się w boksie, to sprawdźmy się w boksie. Rafał Jackiewicz ma powiedzenie: morda gada, morda odpowiada. Jeśli masz jaja i mówisz, że w boksie się mieliśmy sprawdzić, to zapraszam cię do boksu! A jeśli będziesz miał ochotę, to potem rewanż możemy zrobić w klatce.

Jan Błachowicz i Kamaru UsmanJan Błachowicz wyzwał najlepszego zawodnika UFC. Nigeryjski potwór

Pięściarz zaznaczył również, że raczej nie przewiduje stoczenia żadnej zawodowej walki w MMA, mimo że wielu promotorów byłoby chętnych do zaproszenia go do klatki. - Myślę, że ich nie stać - skwitował z uśmiechem.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pyta. "Czy ten patos nabrał odwagi?"

Promotor pięściarza Andrzej Wasilewski zdradził na Twitterze, jakie były pierwsze słowa "Diablo" po opuszczeniu więzienia. "Dzisiaj Diablo wyszedł i spytał, czy ten patos nabrał odwagi". Wasilewski dodał też, że pomysł walki Włodarczyka w MMA jest kuriozalny.

Giuliano Stroe trenuje od drugiego roku życia"Najsilniejsze dziecko świata" chce rzucić karierę. "Był okradany przez wszystkich"

"Pomysł na walkę Szpilka vs Diablo w MMA to, przepraszam, pomysł na coś à la paraolimpiada. Moim zdaniem walki w boksie nie będzie, bo Artur chyba już się w boksie nie czuje swobodnie. Ok. Ale jego zapraszanie Diablo do MMA to kiepski żart" - napisał promotor na Twitterze.

Więcej o: