Michelle Waterson bierze na celownik Karolinę Kowalkiewicz

O ile nie jest już dla nikogo tajemnicą, z kim zmierzy się w kolejnej obronie pasa Joanna Jędrzejczyk (mimo, że UFC oficjalnie nie wydało w tej sprawie komunikatu), o tyle spekulacje na temat przeciwniczki dla Karoliny Kowalkiewicz nadal trwają.

W rozmowie z FloCombat.com jedna z ciekawszych zawodniczek dywizji słomkowej zgłosiła chęć zmierzenia się w klatce z naszą rodaczką. Michelle Waterson, bo o niej właśnie mowa, wdarła się szturmem do świadomości fanów UFC po tym, jak błyskawicznie poddała w ostatniej walce ulubienicę federacji, Paige VanZant. Karate Hottie uważa, że droga do Joanny Jędrzejczyk wiedzie właśnie przez pojedynek z jej krajanką, która jak dotąd, poczuła smak porażki tylko raz i to w mistrzowskim starciu.

Sklasyfikowana obecnie na siódmej pozycji w rankingu dywizji Waterson była nawet przez chwilę uważana za kolejną kandydatkę do title shota, ale sama mistrzyni szybko rozwiała te pogłoski.

Waterson zwróciła więc swoją uwagę na inne topowe zawodniczki: Karolinę Kowalkiewicz i Rose Namajunas. Ta druga również chętnie zmierzyłaby się z Karate Hottie, o czym wspominała niedawno.

Michelle wskazała, co jej zdaniem różni obie potencjalne przeciwniczki: - Bardzo chętnie dam się zestawić z jedną i drugą z tych dziewczyn. Rose jest trochę bardziej kreatywna gdy idzie o wykorzystanie wszystkich elementów MMA. Z kolei Karolina opiera się bardziej na ciosach, lubi klinczować. Uważam, że walka każdą z nich dałaby mi wiele radości i pozwoliła na wykorzystanie przeciwko nim mojej strategii - powiedziała Waterson.

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl

Więcej o: