UFC. Dana White o przyszłości braci Diaz

Prezydent największej organizacji MMA na świecie, Dana White w wywiadzie udzielonym USA Today Sports wypowiedział się na temat najbliższej przyszłości braci Diaz.

Właśnie zaproponowaliśmy Nate'owi Diazowi walkę i czekamy na jego odpowiedź. Zobaczymy. Goście powtarzają, że chcą walczyć. Zaproponowałem Nickowi Diazowi dwie walki i odrzucił obie. Zaproponowałem mu Robbiego Lawlera i Robbie Lawler zaakceptował walkę. I dopiero co zaproponowałem mu Demiana Maię. Nick Diaz odrzucił obie te walki, a Nate Diaz otrzymał właśnie propozycję i czekamy na odpowiedź.

Nick Diaz ostatni raz w oktagonie UFC widziany był w 2015 roku w pojedynku z Andersonem Silvą, po tym starciu został zawieszony za obecność w jego organizmie marihuany. Wcześniej starszy z braci Diaz przegrywał z Carlosem Conditem i Georgesem St. Pierrem.

Nate Diaz, jak doskonale pamiętamy swoje dwie ostatnie walki stoczył z Conorem McGregorem, w pierwszej walce poddał Irlandczyka duszeniem zza pleców a na UFC 202 w sierpniu ubiegłego roku musiał przełknąć gorycz porażki po pięciorundowej walce.

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl

Więcej o: