Kontrowersyjny Brytyjczyk ocenił powrót Roberta Kubicy do F1. Niesamowite słowa

William Storey, kontrowersyjny Brytyjczyk, który jest właścicielem firmy Rich Energy, postanowił zabrać głos w sprawie Roberta Kubicy. Opublikował post na Twitterze, w którym nawiązał do jego powrotu do Formuły 1.

William Storey pojawił się w Formule w 2019 roku, gdy jego firma Rich Energy została sponsorem tytularnym ekipy Haas. Długo w Haasie nie pozostał, bo w połowie sezonu logo jego firmy zniknęło z bolidów, a we wrześniu ogłoszono oficjalnie, że umowa pomiędzy stronami została rozwiązana za porozumieniem stron.

Zobacz wideo Najdziwniejszy sezon F1 od lat. Kto największym wygranym? [F1 Sport #39]

Storey jednak postanowił powrócić do Formuły 1. Brytyjczyk poinformował na Twitterze, że Rich Energy powróci jako sponsor jednej z ekip, jednak nie zdradził, o który zespół chodzi. Tym bardziej zaskakiwać może fakt, że Storey postanowił pochwalić Roberta Kubicę za jego powrót do F1, gdy Polak w 2019 roku był etatowym kierowcą Williamsa.

Robert Kubica podczas testów w Barcelonie w lutym 2020 rokuKubica wybrany najlepszym kierowcą F1 w historii zespołu. "Wypracował znakomitą formę"

"Robert Kubica jest jednym z największych talentów"

- Robert Kubica jest jednym z największych talentów nowej historii. Trzeba mieć niebywały charakter, by poradzić sobie z tak wielkimi urazami i powrócić do Formuły 1. Jest legendą i wspaniałym facetem - napisał Storey za pośrednictwem Twittera, publikując ich wspólne zdjęcie, zrobione podczas wizyty Brytyjczyka w padoku.

Nie minęło zbyt wiele czasu i natychmiast pojawiły się głosy, że wpis Storeya musi być związany z jego powrotem do Formuły 1. Trudno jednak powiedzieć, czy w ten sposób Brytyjczyk chciał przekazać informację, że Rich Energy zostanie sponsorem zespołu Alfa Romeo, czy z nieznanych przyczyn przypomniał sobie o Robercie Kubicy. Tak czy inaczej, wszystko stanie się jasne w ciągu najbliższych kilku tygodni.