Robert Kubica o swojej przyszłości! Bardzo jasna deklaracja Polaka

- Chcę jeździć! To nie jest spekulacja, ale muszę przeanalizować, co jest dla mnie najsensowniejsze - zadeklarował Robert Kubica w rozmowie z Eleven Sports przed GP Rosji.
Zobacz wideo

Przyszłość Roberta Kubicy wciąż nie jest jasna. Polak po sezonie 2019 rozstanie się z Williamsem, ale nie wie, gdzie będzie kontynuował swoją karierę. Szanse na pozostanie kierowcą wyścigowym sezon 2020 są małe, wręcz niemożliwe, ale jest szansa, że polski kierowca będzie współpracował z jednym z zespołów F1 przy ulepszaniu samochodu, a jednocześnie ścigał się w innej serii wyścigowej.

Robert Kubica chce się ścigać

- Chcę jeździć! To nie jest spekulacja - zadeklarował jasno Robert Kubica. Ale od razu dodał: - Muszę przeanalizować, co jest dla mnie najsensowniejsze i podjąć decyzje. Puzzle muszą się ułożyć. Wystarczy poczekać trochę - stwierdził polski kierowca w rozmowie z Eleven Sports.

W najbliższy weekend najlepsi kierowcy świata będą rywalizować na torze w Rosji. Wyścig na torze w Soczi odbędzie się w niedzielę 29.09 o godz. 13.10. - Decyzja o odejściu z Williamsa nic nie zmienia. Nadal jestem skoncentrowany na swojej robocie. Jako zespół będziemy starali się wykonać najlepszą robotę w sześciu ostatnich wyścigach sezonu - zapewnił Kubica.

Więcej o: