Chalidow w "Sam na sam z Wilkowiczem": Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na moją religię. Teraz nastały takie dziwne czasy...

- Zaczyna dziać się coś złego. Przez 10 lat byłem tylko sportowcem, nikogo nie interesowała moja religia. Wszyscy wiedzieli, że jestem muzułmaninem i nikogo to nie kłuło. To minie, jak moda. Ja kocham ten kraj i nikomu nie uda się mnie zniechęcić do niego - mówi Mamed Chalidow w programie "Sam na sam z Wilkowiczem"
Zawodnik MMA opowiedział m.in. o tym, jak znalazł się w Polsce, o problemach z depresją i konflikcie z prawem swojego kuzyna. - Wydawało mi się, że jestem mocny psychicznie. Okazało się, że nie jestem, ale to mnie wzmocniło. Depresja? Zdarzyło się. Nikt nie jest nadczłowiekiem - mówi Chalidow.

Przypomnijmy, że ukazała się książka "Lepiej, byś tam umarł', w której Mamed Chalidow zdradza Szczepanowi Twardochowi komu i czemu zawdzięcza swój wielki sukces.

Więcej o Mamedzie Chalidowie TUTAJ

mamed.sport.plZobacz także
 • prev1_sns Chalidow w "Sam na sam z Wilkowiczem": Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na moją religię. Teraz nastały takie dziwne czasy...
Komentarze (117)
Chalidow w "Sam na sam z Wilkowiczem": Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na moją religię. Teraz nastały takie dziwne czasy...
Zaloguj się
 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 9 razy 7

  Tylko że 5 lat temu imć Khalidov nie śpiewałeś pieśni kojarzonej jako hymn Al Kaidy, nie tworzyłeś peanów na temat faceta, który jednoznacznie popiera salafickie organizacje terrorystyczne a twoi bliscy kumple z teamu nie siedzieli w więzieniu za działania gangsterskie.
  Innymi słowy sytuacja nieco się zmieniła.

 • duffie

  Oceniono 15 razy 7

  Mahmed, podziekuj kolegom. Kiedyś nikogo nie obchodziło to, że ktoś jest muslimem, ale twoi ziomkowie stali się niebezpieczni dla zwykłych ludzi. Gdyby każdy muzułmanin stanowczo przeciwstawiał się terroryzmowi to można by mieć wątpliwości. No ale większość siedzi cicho.

 • frankyy

  Oceniono 17 razy 7

  Trudno się dziwić, że ludzie obawiają się muzułmanów po tym co w imię islamu robią terroryści i ISIS. Mamed jesteś inteligentnym człowiekiem i powinieneś zauważyć związek między jednym i drugim. Jesteś Polakiem i Polacy cię szanują i są twoimi wiernymi kibicami.

 • nietyp

  Oceniono 16 razy 6

  Naprawdę??? A może przyczyną jest to, że twoja religia 10 lat temu nie powodowała tak wiele ofiar??? Świat się mocno zmienił przez 10 lat... Niestety, ale na gorsze.

 • literyicyfry123

  Oceniono 14 razy 6

  A to dobre, skoro otwarcie została wyrażona niechęć do ostentacyjnego islamu, pojawia się natychmiast mroczna postać Adolfa Hitlera ;oD
  ;o))) Umysł lewo-liberalny jest naprawdę łatwy do modelowania.

 • st.bareja

  Oceniono 21 razy 5

  Dlaczego nie należy targować się w budce z kebabem?

  Bo nie wolno negocjować z terrorystami!

 • piotrus.zibi

  Oceniono 13 razy 5

  Bo kiedyś muzuły nie byli tacy agresywni w Europie. Teraz są więc trzeba doprowadzić Europę do pierwotnego stanu

 • shamanx

  Oceniono 4 razy 4

  Kiedyś nikogo nie obchodziło ale bracia pana Mameda zadbali o to, by nas to zaczęło obchodzić. On oczywiście nie wie o co kaman i w życiu nie powie niczego złego o żadnym innym muzułmaninie. To raczej my jesteśmy dziwni i to z nami coś dziwnego się porobiło.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 14 razy 4

  "Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na moją religię. Teraz nastały takie dziwne czasy..."

  Im więcej Was kozojebów, tym bardziej dziwne czasy. Co w tym dziwnego?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX