Sport.pl

Chalidow w "Sam na sam z Wilkowiczem": Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na moją religię. Teraz nastały takie dziwne czasy...

Paweł Wilkowicz; produkcja: Tomasz Fedoruk; zdjęcia: Patryk Larwiński, Damian Obstawski; montaż: Patryk Larwiński
17.03.2017 10:35
A A A
- Zaczyna dziać się coś złego. Przez 10 lat byłem tylko sportowcem, nikogo nie interesowała moja religia. Wszyscy wiedzieli, że jestem muzułmaninem i nikogo to nie kłuło. To minie, jak moda. Ja kocham ten kraj i nikomu nie uda się mnie zniechęcić do niego - mówi Mamed Chalidow w programie "Sam na sam z Wilkowiczem"
Zawodnik MMA opowiedział m.in. o tym, jak znalazł się w Polsce, o problemach z depresją i konflikcie z prawem swojego kuzyna. - Wydawało mi się, że jestem mocny psychicznie. Okazało się, że nie jestem, ale to mnie wzmocniło. Depresja? Zdarzyło się. Nikt nie jest nadczłowiekiem - mówi Chalidow.

Przypomnijmy, że ukazała się książka "Lepiej, byś tam umarł', w której Mamed Chalidow zdradza Szczepanowi Twardochowi komu i czemu zawdzięcza swój wielki sukces.

Więcej o Mamedzie Chalidowie TUTAJ

mamed.sport.plZobacz także
Komentarze (108)
Zaloguj się
 • literyicyfry123

  Oceniono 11 razy 5

  A to dobre, skoro otwarcie została wyrażona niechęć do ostentacyjnego islamu, pojawia się natychmiast mroczna postać Adolfa Hitlera ;oD
  ;o))) Umysł lewo-liberalny jest naprawdę łatwy do modelowania.

 • bibu1234567

  Oceniono 8 razy 4

  Piekielnej pamięci Lech Kaczyński w latach 2005-2007 kazał rządom PISdzielców przyjąć 30.000 rosjanoczeczenów. Błaszczak przyjął w zeszłym roku 6.000 wahabitów rosjanoczeczenów! PISLAMIŚCI KOCHAJĄ ISLAMISTÓW!

  ISLAM TO NIE RELIGIA, ISLAM TO IDEOLOGIA NAZISTOWSKA!

  CZECZENI WON Z POLSKI!

  mahomet imiennik mameta to pedofil, który gwałcił 9letnią dziewczynkę, khalidow to wyznawca psychopaty, mordercy i pedofila.

  mamet masz bombową brodę.

  Czeczenia to mały kraik, nie ma sensu ich popierać bo i tak rosji nie zaskzodzą.
  Nie ażdy czeczen, który był torturowany to niewinny człowiek

 • frankyy

  Oceniono 12 razy 4

  Trudno się dziwić, że ludzie obawiają się muzułmanów po tym co w imię islamu robią terroryści i ISIS. Mamed jesteś inteligentnym człowiekiem i powinieneś zauważyć związek między jednym i drugim. Jesteś Polakiem i Polacy cię szanują i są twoimi wiernymi kibicami.

 • jsbmw

  Oceniono 10 razy 4

  Gdyby nie bylo religii biedni żarli by się z bogatymi, a tak biedni żrą się z biednymi.

 • heliheli

  Oceniono 29 razy 3

  panie Chalidow / Khalidov czy jak panu tam nadali -, broda , kalach w reku i przyspiewki kalifatu to jest DEMONSTRACYJNE zachowanie islamiskiego terrorysty ... - pan to oczywiscie rozumie , a teraz w trosce o swoja du/pe stara sie pan nam zamydlic oczy przypowiesciami o panskiej rzekomej milosci do Polski . Nie wiem czy pan zauwazyl ze Polacy nie lataja po ulicy z kalachami , brodami , podspiewujac zawolania terrorystow z daeszu ....

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko że 5 lat temu imć Khalidov nie śpiewałeś pieśni kojarzonej jako hymn Al Kaidy, nie tworzyłeś peanów na temat faceta, który jednoznacznie popiera salafickie organizacje terrorystyczne a twoi bliscy kumple z teamu nie siedzieli w więzieniu za działania gangsterskie.
  Innymi słowy sytuacja nieco się zmieniła.

 • literyicyfry123

  Oceniono 6 razy 2

  No cóż, myślę że Chalidow, może się powoli zbierać z naszego pięknego kraju.

 • duffie

  Oceniono 8 razy 2

  Mahmed, podziekuj kolegom. Kiedyś nikogo nie obchodziło to, że ktoś jest muslimem, ale twoi ziomkowie stali się niebezpieczni dla zwykłych ludzi. Gdyby każdy muzułmanin stanowczo przeciwstawiał się terroryzmowi to można by mieć wątpliwości. No ale większość siedzi cicho.

 • nietyp

  Oceniono 10 razy 2

  Naprawdę??? A może przyczyną jest to, że twoja religia 10 lat temu nie powodowała tak wiele ofiar??? Świat się mocno zmienił przez 10 lat... Niestety, ale na gorsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX