Sport.pl

Chalidow w "Sam na sam z Wilkowiczem": Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na moją religię. Teraz nastały takie dziwne czasy...

Paweł Wilkowicz; produkcja: Tomasz Fedoruk; zdjęcia: Patryk Larwiński, Damian Obstawski; montaż: Patryk Larwiński
17.03.2017 10:35
A A A
- Zaczyna dziać się coś złego. Przez 10 lat byłem tylko sportowcem, nikogo nie interesowała moja religia. Wszyscy wiedzieli, że jestem muzułmaninem i nikogo to nie kłuło. To minie, jak moda. Ja kocham ten kraj i nikomu nie uda się mnie zniechęcić do niego - mówi Mamed Chalidow w programie "Sam na sam z Wilkowiczem"
Zawodnik MMA opowiedział m.in. o tym, jak znalazł się w Polsce, o problemach z depresją i konflikcie z prawem swojego kuzyna. - Wydawało mi się, że jestem mocny psychicznie. Okazało się, że nie jestem, ale to mnie wzmocniło. Depresja? Zdarzyło się. Nikt nie jest nadczłowiekiem - mówi Chalidow.

Przypomnijmy, że ukazała się książka "Lepiej, byś tam umarł', w której Mamed Chalidow zdradza Szczepanowi Twardochowi komu i czemu zawdzięcza swój wielki sukces.

Więcej o Mamedzie Chalidowie TUTAJ

mamed.sport.plZobacz także
 • prev1_sns Chalidow w "Sam na sam z Wilkowiczem": Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na moją religię. Teraz nastały takie dziwne czasy...
Komentarze (121)
Zaloguj się
 • duffie

  Oceniono 14 razy 8

  Mahmed, podziekuj kolegom. Kiedyś nikogo nie obchodziło to, że ktoś jest muslimem, ale twoi ziomkowie stali się niebezpieczni dla zwykłych ludzi. Gdyby każdy muzułmanin stanowczo przeciwstawiał się terroryzmowi to można by mieć wątpliwości. No ale większość siedzi cicho.

 • frankyy

  Oceniono 16 razy 8

  Trudno się dziwić, że ludzie obawiają się muzułmanów po tym co w imię islamu robią terroryści i ISIS. Mamed jesteś inteligentnym człowiekiem i powinieneś zauważyć związek między jednym i drugim. Jesteś Polakiem i Polacy cię szanują i są twoimi wiernymi kibicami.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 9 razy 7

  Tylko że 5 lat temu imć Khalidov nie śpiewałeś pieśni kojarzonej jako hymn Al Kaidy, nie tworzyłeś peanów na temat faceta, który jednoznacznie popiera salafickie organizacje terrorystyczne a twoi bliscy kumple z teamu nie siedzieli w więzieniu za działania gangsterskie.
  Innymi słowy sytuacja nieco się zmieniła.

 • nietyp

  Oceniono 15 razy 7

  Naprawdę??? A może przyczyną jest to, że twoja religia 10 lat temu nie powodowała tak wiele ofiar??? Świat się mocno zmienił przez 10 lat... Niestety, ale na gorsze.

 • st.bareja

  Oceniono 20 razy 6

  Dlaczego nie należy targować się w budce z kebabem?

  Bo nie wolno negocjować z terrorystami!

 • literyicyfry123

  Oceniono 14 razy 6

  A to dobre, skoro otwarcie została wyrażona niechęć do ostentacyjnego islamu, pojawia się natychmiast mroczna postać Adolfa Hitlera ;oD
  ;o))) Umysł lewo-liberalny jest naprawdę łatwy do modelowania.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 13 razy 5

  "Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na moją religię. Teraz nastały takie dziwne czasy..."

  Im więcej Was kozojebów, tym bardziej dziwne czasy. Co w tym dziwnego?...

 • white_lake

  Oceniono 11 razy 5

  "kiedyś" chyba tej paskudnej brody też nie miałeś, nie dodaje ci ona uroku, chłopie, zrozum to

 • piotrus.zibi

  Oceniono 13 razy 5

  Bo kiedyś muzuły nie byli tacy agresywni w Europie. Teraz są więc trzeba doprowadzić Europę do pierwotnego stanu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane