Beckham w styczniu znów w Milanie na pięć miesięcy?

Władze AC Milan mają nadzieję, że David Beckham, mimo nerwowej reakcji fanów LA Galaxy, wróci w styczniu do Milanu na pięć miesięcy.

Beckahm w styczniu został wypożyczony do Milanu, później przedłużył swój pobyt w Mediolanie przez co opuścił początek rozgrywek MLS. Gdy wrócił fani wygwizdali i wybuczeli gwiazdora i sprowokowali do ostrej reakcji podczas towarzyskiego meczu z Milanem w niedzielę.

Władze AC Milan mają nadzieję, że mimo ostrej reakcji kibiców Galaxy, Beckham znów w styczniu zostanie wypożyczony. - Mam nadzieję, że wróci do nas w styczniu. Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że przyjdzie w styczniu i zostanie z nami do końca rozgrywek, a potem znów wróci do USA. Wcześniej niż w styczniu nie ma na to szans - powiedział Adriano Galliani, wiceprezes Milanu.

- David wie, że bramy Milanello (miasteczka treningowego Milanu) są dla niego zawsze szeroko otwarte. Jego prawnicy też to wiedzą - dodał.

Beckham w niedzielę tuż po meczu z Milanem mówił dziennikarzom, że chętnie wróciłby do Europy, najlepiej do Milanu po to, by móc walczyć o miejsce w składzie reprezentacji Anglii na mistrzostwa świata w RPA.

Leonardo chce Beckhama - czytaj tutaj ?