Kibic znów obraził Davida Beckhama i jego żonę

David Beckham zaledwie tydzień temu wrócił do Los Angeles Galaxy, a już ma za sobą dwa przykre incydenty z fanami klubu. Podczas pierwszego meczu kibice wygwizdali angielską gwiazdę, a kolejnym jeden z fanów obrażał Beckhama i jego żonę Victorię.

W meczu z Kansas City Wizards Beckham znów był obrażany przez jednego z kibiców. Ubrany w koszulkę reprezentacji Anglii mężczyzna krzyczał coś w stronę piłkarza. - Ten człowiek nie powinien zakładać takiej koszulki. W hańbiący sposób mówił o mojej żonie. Prawdopodobnie nie jest Anglikiem - mówił piłkarz po zdarzeniu.

Rok temu Beckham przychodził do Galaxy jako wielka gwiazda. Był uwielbiany przez kibiców. Wystarczyło wypożyczenie do AC Milan i kilka niefortunnych wypowiedzi, by fani z Los Angeles znienawidzili niedawnego idola. Beckham kilka razy powtarzał, że chce zostać we Włoszech i niechętnie wróci do MLS. To nie spodobało się kibicom.

W pierwszym meczu na własnym stadionie gwizdali na Beckhama i wznosili obraźliwe transparenty. Piłkarz nie wytrzymał. Rzucił się w stronę trybun i wdał się w pyskówkę z fanami. Za ten incydent musi zapłacić do kasy MLS 600 funtów.

Zobacz jak fani przywitali Beckhama - Z czuba.tv ?