Grali towarzysko. Remis w sparingu piłkarzy Broni z Pilicą

Niedługo, czyli od 6 sierpnia piłkarzom Pilicy Białobrzegi i Broni Radom przyjdzie rywalizować o punkty tej samej grupy IV ligi. Na razie jednak oba zespoły rozegrały miedzy sobą mecz sparingowy, który zakończył się remisem 2:2.

- To był pożyteczny mecz. Mimo, że był to sparing piłkarzom obu drużyn nie brakowało zaangażowania. Uważam, że remis jest sprawiedliwym wynikiem. Cieszy, że zagraliśmy z mocnym rywalem - skomentował Mirosław Siara, trener Pilicy.

Tymczasem to gracze trenera Dariusza Różańskiego otworzyli wynik konfrontacji. Gola dla Broni zdobył Piotr Nowosielski. Potem padło wyrównanie, ponownie na prowadzenie wyszli Broniarze, ale ostatnie słowo należało do Pilicy. Trafienie dające remis zaliczył Jacek Moryc.

Oba zespoły już w najbliższą sobotę 30 lipca rozegrają kolejne gry kontrolne. Pilica zmierzy się w Grójcu z Mazowszem. Z kolei Broń czeka ciekawa rywalizacja z przedstawicielem futbolu izraelskiego. Radomianie powalczą z Katamonem Jerozolima. To spotkanie odbędzie się w ośrodku Sielanka koło Warki.

Pilica Białobrzegi - Broń Radom 2:2 (1:2). Bramki: Karasek (30.), Moryc (58.) - Nowosielski (25.), Krukowski (31.).

Pilica: Przyrowski (70. Bukis) - Białecki (44. Kacperkiewicz), Moryc, Janowski, Karasek, Paterek, Zawisza (46. Bykowski), Stanisławski (46. Michalski), Kornacki, Rawski, Skałbania.

Broń: Przytuła (46. Młodziński) - Jakubczyk (46 Pietralski), Sala, Krukowski, Dobosz (46 Wicik), Nogaj, Oziewicz (62. Kumoch), Sałek, Bojek (46. Bartosiak, 70. Bojek), Nowosielski (46. Książek), Czarnecki (62. Nowosielski).

Więcej o: