Wakacje z Futbolem 2016: Znów gramy o mistrzostwo Kielc!

Już po raz 17. zagramy w największym wakacyjnym turnieju szóstek piłkarskich - Wakacje z Futbolem 2016 im. Adama Gołąba. Zapisy przyjmować będziemy już od wtorku.

Podobnie jak po raz pierwszy w historii w ubiegłym roku, tak teraz będziemy grać w dwóch kategoriach wiekowych - gimnazjalistów (rocznik 2000 i młodsi) oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W tej ostatniej kategorii w drużynie mogą oczywiście grać również gimnazjaliści. Jeśli zgłosi się przynajmniej sześć drużyn uczniów szkół podstawowych, to zagramy w trzech kategoriach.

Gramy w składach sześcioosobowych, ale drużyna może liczyć maksymalnie 10 osób. Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników, tradycyjnie mile widziani są również gracze spoza Kielc. Zgłoszenia drużyn przynosi kapitan wraz z legitymacjami szkolnymi zawodników do redakcji "Wyborczej" przy Rynku 16 (w godzinach 10-13 od poniedziałku do piątku). Termin rejestracji ekip mija w piątek 1 lipca. Podkreślamy, że w późniejszym terminie nie będziemy przyjmować zgłoszeń.

Grać będziemy na orliku przy ul. Toporowskiego 96 w Kielcach. Start planujemy na środę 6 lipca. Mecze rozgrywać potem będziemy dwa razy w tygodniu - w każdy wtorek i środę. Zakończenie turnieju około połowy sierpnia.

Od trzech lat turniej jest rozgrywany ku pamięci naszego zmarłego przyjaciela, świetnego dziennikarza, przez wiele lat organizatora "Wakacji z Futbolem" - Adama Gołąba.

Więcej o: