Arkadiusz Onyszko wychowa nowe gwiazdy? Startuje akademia

Arkadiusz Onyszko, były reprezentant Polski, a obecnie trener bramkarzy w Górniku Łęczna, uruchamia akademię piłkarską dla dzieci w wieku 3-13 lat. Zajęcia będą odbywały się na bocznym boisku przy Arenie Lublin

Akademia sportowa pod patronatem Arkadiusza Onyszko rozpoczyna swoją działalność. Pierwszy otwarty trening odbędzie się w środę 23 września 2015 o godzinie 16 na sztucznym boisku Areny Lublin. Zajęcia są otwarte dla chłopców i dziewczynek w wieku 3-12 lat.

- Podczas mojej kariery piłkarskiej zdobyłem dużo przydatnej wiedzy. Teraz przyszedł czas, żeby się nią dzielić z najmłodszymi. Chcemy pracować z dziećmi i przygotowywać je do profesjonalnego uprawiania sportu - mówi Arkadiusz Onyszko.

Pierwszy trening potrwa 60 minut i jest niezobowiązujący. Regularne spotkania Akademii Sportu Arkadiusza Onyszki będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16-17 na bocznym boisku Areny Lublin. Dla stu pierwszych adeptów przygotowano kompletny strój piłkarski firmy JAKO (koszulka, spodenki, getry) z logo sponsora akademii.

Więcej informacji o akademii można znaleźć na www.akademiaonyszko.pl oraz

: na Facebooku

Zapisy do akademii odbywają się telefonicznie pod numerem: +48 532 997 665.