Chelsea - Middlesbrough, od godz. 21:00 relacja LIVE w Internecie, stream na żywo

Premier League. Starcie Chelsea - Middlesbrough odbędzie się 8 maja o godzinie 21:00. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Chelsea - Middlesbrough to mecz 36. kolejki Premier League. W ostatnim meczu drużyna Middlesbrough doznała porażki 0:1. Kibice liczą na rewanż za tamto spotkanie. Spotkanie to można będzie obejrzeć na kanale Canal+ Sport. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

Chelsea jest obecnie liderem Premier League z 81 punktami na koncie. 19. lokatę zajmuje Middlesbrough zdobywając 53 punkty mniej. Premier League: Chelsea - Middlesbrough na żywo / 8.05.2017 godzina 21:00. Transmisja TV: Canal+ Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Middlesbrough 0:1 Chelsea (20-11-2016), rozgrywki: Premier League 2016/17

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni rywale. Gospodarzom przyjdzie się zmierzyć w następnym meczu z drużyną WBA. Spotkanie to odbędzie się 12 maja. Późniejszym przeciwnikiem będzie Watford. Middlesbrough 13 maja zmierzy się z drużyną Southampton. Później ich rywalem będzie Liverpool.